Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jó a pro+kid? Napi 2x kap...

Jó a pro+kid? Napi 2x kap antibiotikumot, nap közben ha belekeverem a teájába az jó? Mennyi ideig adjam neki?

Figyelt kérdés

Az gyógyszert péntek este kezdte el szedni, csüt.reggel kapja az utolsó adagot.

Hány napig adjam ezt a prokidet?


2012. jún. 24. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Reggel add neki a teába. Egyébként jó.
2012. jún. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az antibigyó abbahagyása után még add neki bátran pár napig! ez kimaradt.
2012. jún. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kb 10 napig érdemes. És igen, nagyon jó. A Normaflort nekem nem bírják a gyerekeim, ellenben ezt igen. És tejbe is bele lehet tenni, ami külön előnye, mert a gyerekeim csak abban isszák meg.
2012. jún. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én szoktam két-három havonta egy kéthetes kúrát tartani vele, reggel-este teszek a teájába. Ezt tavaly nyár végén kezdtük, azóta egy bárányhimlőt leszámítva nem volt beteg a gyerek. Szerintem jó!
2012. jún. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!Az nem baj, ha nem egybe issza meg azt a mennyiséget amibe beleteszem?
2012. jún. 24. 14:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Egybe kell meginni. De hát beleteszed egy fél kávéspohárnyiba és akkor megoldva. arra meg annyit iszik, amennyi jólesik.
2012. jún. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ok, köszönöm!
2012. jún. 24. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!