Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A futóbiciklin kell hogy...

A futóbiciklin kell hogy legyen fék?

Figyelt kérdés

2012. jún. 24. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minek?:) Lábbal,-pedál nélkül- földön hajtós:)
2012. jún. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell. Nekünk két futobringánk van, a két fiamnak. Egyiken van fék, másikon nincs. Nem kell.
2012. jún. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges:)
2012. jún. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem sem

mi olyat vettünk amin van fék, de a 3 éves kisfiam egyáltalán nem tudja még használni, lábbal fékez tök ügyesen

2012. jún. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi
2012. jún. 25. 00:17
 6/7 anonim ***** válasza:
A mienken van,és sztem jó ha van!
2012. jún. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kell, nekünk sincs. Ha vennék egyáltalán, akkor is csak lábfékeset. A futóbringázó gyerekek még kicsik, és egy átlag 2-3 éves még nem tudja olyan jól összerendezni a mozgását, hogy lábbal hajt, kézzel fékez. Attól félnék, hogy rossz pillantatban erősen behúzza a kéziféket és elesik. A lábféket pedig csak úgy tudja használni, hogy lábbal már nem hajtja magát (www.tanulobicikli.hu oldalon látsz ilyet)

De ahogy fenn is írták annyira nem képes begyorsulni, h talppal ne tudjon megállni, legalábbis az én gyerekem nem.

2012. jún. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!