Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti nem féltek hogy gyermeketek...

Ti nem féltek hogy gyermeketek valami betegséget szed össze macskától vagy egyéb háziállattól? Az én fiam imádja a cicáját, nincs szívem elvenni tőle. Mit tehetnék hogy ne legyen baj?

Figyelt kérdés
2012. jún. 10. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:

nekünk kutyánk van ugyan, de mind a kettő gyerek ölelgeti csókolgatja és még soha nem voltak betegek tőle. Ha egészséges a háziállat és tisztán van tartva akkor nem lehet baj (nem igazán van olyan betegség ami állatról emberre terjed).

Koszos kóbor macskát és kóbor kutyát én sem engedek nekik megsimizni.

2012. jún. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne engedd az alomba nyúlkálni a gyereket,és rendesen be legyen oltva a cica!

Nekünk egy 8,5 éves vadászgörényünk van,soha semmilyen probléma nem volt!

2012. jún. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem. Igaz, szobacicánk van, 9 éves, 3,5 éves a nagyfiam, 1,5 éves lesz a kislányom és minden rendben van.

Sokkal jobban félek a játszótéri homoktól és a játszótéri gyerekektől, akiket anyukájuk tiszta betegen hoz le, mert oviba nem mehetnek. Vagy épp bárányhimlősen jönnek. Na ettől félek.

Gyerektől már lett taknyos a fiam, a macskánktól még semmi baja nem lett, pedig sokszor melléfekszik a fiamnak, annyira szeretik egymást.

2012. jún. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egyéb háziállattól nem,macskától igen(bár ez valószínű az én ellenszenvem kivetülése macskákra,nem szeretem őket)Oltatni,rendszeresen féregteleníteni,állatorvoshoz vinni,gyereket nem engedni az alom közelébe..Minden macskázás után kezet mosni(vagy legalábbis gyakran)
2012. jún. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi szétsimogatjuk az összes kutyát a környéken (amelyiknek a gazdija engedi), persze utána kezet mosunk itthon, de az emberek nemsokkal ezelőttig mindig is állatok között éltek, szerintem a túlzott fertőtlenítés sokkal veszélyesebb, mint a család háziállatával játszani. Amennyiben nem egy pitbullról van szó, persze :)
2012. jún. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!