Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom nem hajlandó már a...

Kislányom nem hajlandó már a babaágyban aludni, elmúlt 2 éves. Ha kisgyermekeknek való ágyikót vennék, lehet abban szivesen aludna? Inkább a földön akar, vagy köztünk. Anyucik, linkelnétek, milyet vegyek? Amiből nem gurul ki.

Figyelt kérdés

#ágy #Kisgyemek
2012. jún. 25. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk körbetámlás gyerekheverőnk van. Kisfiam 14, kislányom 18 hós kora óra alszik rajta.
2012. jún. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Remélem jó a link, bár jó hosszú. Mi pont ugyanilyet vettünk a 2 éves lányomnak. Ma már 6 éves. 1m, 1,4m és 1,8m-re lehet állítani. 3 szivacsból áll az alja. Van fiókja is. Most a kis fiam szobájában van, aki még kiságyban alszik. Augusztusban lesz 2 éves, de még nem merem áttenni erre az ágyra, mert ő úgy alszik el, hogy beteszem a kiságyba, megkapja a cumiját és a tigrisét és kimegyek a szobából. Ha a másik ágyra tenném, szerintem mindig leszállna és kijönne utánam. Most 1,8 m-re van kihúzva, mert ha beteg, vagy csúnyán köhög, akkor én ott alszom azon az ágyon.

2012. jún. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Két és fél évesen kapott új ágyat, olyat vettem, ami szélességben felnőtt heverő (80 cm), és három hosszúságra lehet beállítani(használtam vettem, ikea ágy). A matrac is állítható hozzá. Vettem két hatalmas mikiegér matricát, mert azt imádja most a gyerek, és felragasztottam a két végébe. Mondtam, hogy már olyan nagylány, hogy új ágyat kap. Azonnal elfogadta. Egy matrac alá csúsztatható leesésgátlóval használjuk (forgolódva alszik), nagyon bevált.
2012. jún. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
fiam most kapott új ágyat,2 éves és kilenc hónapos.rendes felnőtt méretű fenyő ágyat kapott leesésgátlóval
2012. jún. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én kisfiaim másfél éves koruktól aludtak ugyan ilyen ágyban (nem ebben, nekünk fehér színű van)


A babaágyból rendszeresen kimásztak, hozták rám a frászt!


[link]


Nagyon szerették, nem volt baleset.

2012. jún. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

én csináltattam ágyat a fiamnak.felnőtt méretű levehető leesésgátlóval

2012. júl. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!