Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aldis pelust használók!...

Aldis pelust használók! Milyen? Mennyibe kerül? Hány darabos?

Figyelt kérdés
Konkrétan az érdekelne,hogy hol gumírozott a dereka?Melyik márkához hasonlít?Láttam több félét is az Aldiban,melyik a jó?Neilonos a külseje,vagy papíros?

2012. jún. 25. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a kezdetektől Aldis pelust használok MYLOVE.A 2-3as méretben 56 db a többi méretben 50 db van.Ha jól emlékszem 2399 Ft-ba kerül (42.8 és 47.9 Ft/db). A rögzítő fülek gumírozottak, a 2-es méretben kevésbé, a többiben jobban.A külseje papíros.A 2-es méretnek csak a dereka mintás a többinek az egész.Igazából talán egy kiccsit a Liberóra hasonlít,mert ez is vastag.Összességében elég jó,még soha nem folyt ki belőle a pisi.A kezdetekben kaka az néha de az mindegyikből.Az ALdiban a MYLOVE márkájú Sensitive popsitörlő nagyon jó,vastag és nedves.

Ha valamire kíváncsi vagy kérdezz,de szerintem mindent leírtam,bocsi hogy hosszú lett.

2012. jún. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én most vettem, eddig Liberot használtunk, de valószínűleg áttérünk erre,megfizethető és jó.
2012. jún. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előttem jól leírták, milyen.

Nekünk nagyon bevált (3-ás és 4-es méret)

Én a rossmanoshoz hasonlítanak, puhább mint a libero - habár a libero bol csak a 2-3as méretet próbáltam

2012. jún. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! szerintem kipróbáljuk :)

Most a Müllerest használjuk,mert nagyon jó,de sajnos tiszta pelenkakiütés lett a lányom tőle 3 hónap után :(

Így muszáj vagyok váltani,de a pampers 71ft/db a Dm-ben, a DM-es meg 61ft,és nem is olyan jó ,amióta megújították...

Ez a mülleres még a pamperset is leveri,dehát sajnos nem bírja a bőre :(...Rossmann meg nincs a közelben :(...

Köszönöm! Mindenképp kipróbáljuk...

2012. jún. 26. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!