Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Leírtak alapján mennyi idősnek...

Leírtak alapján mennyi idősnek tippelnéd a gyereket. Lány esetleg fiú?

Figyelt kérdés

Terhesség témakörben láttam a pocakméret alapján tippelős érdéseket, onnan jutott eszembe.


Vajon mennyi idős lehet, lány vagy fiú???

-köszön, többféleképpen: szia, csá, csók,pápá

-integet,puszit küld

-a most használt szókincs kb 90 szó, a legtöbb állatot felismeri és megnevezi pl. még a szitakötőt is.

-fogantyús puzzle-t 9db-osat egyedül kirakja, úgy h egy hónapig nem is játszott vele

-ügyesen firkál ceruzával, zsírkrétával,gyurmázik

-ált. megköszöni ha kap valamit, és használja a tessék szót

-kedvenc meséje a Bogyó és Babóca és már a mellékszereplőket is felismeri és a könyvben pl megmutatja melyik az.

-papucsot/szandit ált. sikerül egyedül felvennie, de a nadrágot is felveszi(igaz van hogy a hátulja kerül előre:))

-egyedül eszik kanállal, villával(kisebb balesetek előfordulnak levesnél).

-iszik pohárból, szívószállal, és sportkupakos üvegből is.


2012. jún. 26. 14:13
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Csak egy kettest akartam nyomni :))). Szóval 2 éves és lány.
2012. jún. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
15 hónapos lány.
2012. jún. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Látom,akkor jól fejlődünk,elég jól tippeltetek.


Másfél éves, és lány


A köszönés: Csá,nem mi tanítottuk, a férjem egyik kollegájának szokása így köszönni, nyílván megtetszett a lányomnak, de érdekes senki másnak nem köszön így.

2012. jún. 26. 14:59
 14/34 anonim ***** válasza:
Nekem a lányom olyan 16-18 hónaposan tartott itt, de a fiam meg csak 2- 2.5 éves korában (sőt beszéd terén még akkor se volt 90 szava).
2012. jún. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

kétéves fiú

a csá tényleg csúnya

2012. jún. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
39%
Ez csak azért lett kiírva, hogy dicsekedj a nagggyon okos gyerekeddel... jajjj de ügyes. Na, elégedett vagy? Amúgy nem tudom, miért adtátok a szájába a csá- t, az még felnőttől is undorító
2012. jún. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!


Kedves utolsó! Ha nem tetszik a kérdés,nem kell eolvasni, válaszolni meg főképp.

Az oldal arra van kitalálva.hogy kérdezzünk.

Egyébként számomra okos, de amint látod mindenki jól tippelte, tehát nem zseniről beszélünk.


CSá-szóról meg már írtam, más embereknek nem tudom megmondani, mit hazsnáljanak és mit nem. Nem fogok ráförmedni a másfél évesemre azért,hogy ezc súnya szó. Sajnos lesz olyan bőven pl. ovibakerüléskor, amiktől lehet majd tiltani.

2012. jún. 26. 20:38
 18/34 anonim ***** válasza:
67%

Nem tetszik, mikor valaki ennyire nyilvánvalóan henceg a gyerekével nyilvánosan. Ahhoz szólok hozzá, amihez akarok.

De, meg lehetne neki tanítani, hogy ne utánozzon le mindent, mint egy kis majom, de ha neked jópofa, hát akkor köszönjön ilyen lekezelően. Majd ha neked csumival köszön 4 évesen, mert nem neveled meg rendesen köszönni, akkor lesz az igazi Kánaán.


Csomóan fiúnak tippelték itt, nem gondolod, hogy totál nem lányhoz illően neveled?

2012. jún. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

tizenegynehány válaszból 4 fiú

na és??? egy szó miatt? Most komolyan ezen lovagolunk?????

És örülnék ha nemmajmozád a gyerekem. Nem hencegtem vele, de nyílván téged valami miatt rettentően irritál. pff

2012. jún. 26. 21:28
 20/34 anonim ***** válasza:
78%

Nekem is lányom van, és Ő is köszön csá-t.

Nem tudom, mi a csúnya ebben. Nem egy vadidegennek köszön így, vagy tegyük fel a főnökömnek, hanem mondjuk a keresztapjának, vagy az édesapjának.

Nem csúnyán beszél, nem káromkodik. Ne legyetek már ennyire maradiak!

Ilyenbe belekötni...

2012. jún. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!