Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan lehet 1éves gyereket...

Hogyan lehet 1éves gyereket leszoktatni a fogcsikorgatásról?

Figyelt kérdés

2012. jún. 26. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de a lányom 16 hónapos, és ő is szokta. Az őőőőrületbe kerget vele, borzasztó hallgatni. :)
2012. jún. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam másfél éves, Ő is csinálja néha, és még sajnos én sem jöttem rá, hogy lehetne leszoktatni. Mindig kérem, hogy ne csinálja, de nem foglalkozik velem. :D Apa már 40 éves, de álmában Ő is szokta csikorgatni a fogát, néha erre kelek éjjel... Mondta, hogy tud is erről a szokásáról, de nem tud rajta változtatni. Szóval, nem biztos, hogy le lehet szoktatni vagy le tud/akar szokni a fogcsikorgatásról. Legalábbis Apunak 40 év alatt sem sikerült... :D
2012. jún. 27. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kislányom is csinálta, aztán egyszer csak abbahagyta, már nem volt érdekes. 1-2 hétig tartott, pláne, ha úgy csináltam, mint aki nem hallja, akkor már nem is olyan vicces :)
2012. jún. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sehogy sem tudod leszoktatni róla. Tudom, hogy ilyenkor az embert a hideg is kirázza, de sajnos ki kell várni míg elhagyja ezt a szokását. Én ilyenkor mindig hangosan énekeltem, hogy ne halljam.
2012. jún. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!