Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan lehet valakit leszoktat...

Hogyan lehet valakit leszoktatni a fogcsikorgatásról?

Figyelt kérdés

Régebben cumizott. Hál\'istennek már leszokott róla, de arra gondolok hogy erre vezethető vissza, ugyanis olyan mintha álmában a cumiját rágná.

Le lehet valahogy erről szoktatni???


2009. febr. 2. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

SZIA!

Kicsi lányom 8hós és ő is iszonyatosan csikorgatja a fogaitMár van neki 9 foga.De nekem elképzelésem sincs,hogy hogyan lehetne leszoktatni erröl.Ő még cumizik!neked milyen idős a babád?

2009. febr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erről sehogy!!Főleg ha álmába csinálja!Ha napközben akkor szólj rá, ha már olyan idős, és megérti.A nappali csikorgatásról talán le lehet, de az éjjszakairól biztos nem.Én 25 vagyok, de éjjel még mindig csikorgatok.(a párom szerint)
2009. febr. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
4 éves és éjszakánként csinálja ezt. Rettentően idegesítő.
2009. febr. 3. 07:43
 4/4 anonim válasza:
60%

Szia!


Erröl sehogy nekem 4 és féléves és voltam ezzel dr nönél is,és azt mondta idegi alapon csigorgatja.Valami lelki áll a csikorgatás mögött lehett álom vagy bármi más amit nem tudsz.

2009. febr. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!