Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pisilt/kakilt már be kisgyerme...

Pisilt/kakilt már be kisgyermeked különösen kellemetlen helyzetben?

Figyelt kérdés
Mi történt, és hogy lettél úrrá a helyzeten?
2012. jún. 27. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogyne, a négyévesem összepisilte magát. Éppen orvoshoz mentünk és útközben megijesztette egy nagytestű kutya. Nem szólt a drágám, csak a váróban láttam, hogy vizes a szoknyája.... Kész voltam. Vécébe be, gyereket lemosni (még a zoknija is olyan volt, vettük is le azonnal, szerencsére augusztus volt) Több réteg zsebkendőt tuszkoltam a kis bugyijába, hogy ne érezze a nedvességet. Szóltam a pultos nővérkének, hogy gáz van, nagyon rendesek voltam, mert rögtön behívtak, amint lehetett. Utána rohanás haza.
2012. jún. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most voltunk nyaralni, és a 2 évesem a tengerparti homokozóban a nagyok által gondosan kiásott árokba beleállt, és belepisilt. Igazából nevettünk rajta, de a nagyobb gyerekek nagyon mérgesek voltak:)
2012. jún. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2 éves volt a lányom. Orvosi vizsgálat. Ügyesen fenn ült a vizsgáló asztalon. Nem volt gond, szereti a doktornénit. Viszont baromi hideg volt a hallgató, és amint az hozzáért bepisilt. Lázas volt, tehát még hidegebbnek érezte.


Aranyom nagyon szégyellte magát el is pityeredett...mivel bölcsiből mentünk volt váltóruhánk még ha koszos-földes is, ezért még ott benn átöltöztettem, addig az asszisztens letakarított.


Nem tudom mit szóltak, hogy különböző ruhában mentünk be és másban jöttünk ki, de nem érdekelt. A doktornéni megölelgette és kapott matricát, hogy ne érezze magát annyira megszégyenülve. :)

2012. jún. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!