Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 éves és állandóan a lányokat...

6 éves és állandóan a lányokat/nőket figyeli, miért?

Figyelt kérdés
Ha vannak nálunk rokonok, ismerősök ő odaszól hogy "fúú de dögös vaagy" és hasonlók, mint egy kamasz. Édesanyám egyik barátnőjéről a melltartót akarta lehúzni. Én rokona vagyok, de szinte mindennap találkozok vele.. Még nálam is bepróbálkozott, meg hogy adjak neki jóéjt puszit, takargassam be, aludjak vele. Még a kezemet is megkérte. Lehet hogy gyerekes játéknak vennétek, de állandóan a nőket figyeli! 6 ÉVESEN!!

2012. jún. 28. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Voltunk egy céges rendezvényen, ahol a fiam, aki nyár végén lesz négy éves, simán kikezdett csajokkal, felkérte őket táncolni, az egyiknek még a fenekére is legyintett.

Mivel tetszik mindenkinek, h milyen vagány, ezért úgy érzi, h ez menő, én próbáltam már vele beszélni, de egyelőre nem érti.

Mivel a férjemtől nem lát ilyen viselkedést, sztem majd kinövi.

A rokongyerek is kinőheti, ha nem akkor legalább biztosak lehettek benne, h a nőket szereti, és hamar fel kell majd világosítani :)

2012. jún. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Most kezdi kapiskálni a dolgokat.Érdeklődik.
2012. jún. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Ez hozzátartozik a normális fejlődéshez!
2012. jún. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A fiam 2,5 éves.

A főtéren, parkban ellágyulva mondja a 10 éves csajokra, hogy: "Nézd anya, ott vannak a lányok".

Bölcsiben a csoporttársa anyukájának a fenekét fixírozta, de olyan feltűnően, hogy majdnem zavarba jöttem.

Apától ugyan nem látja, de ő is ilyen volt fiatalabb korában. Amíg nem kínos vagy extrán tolakodó, akkor nem gond.

2012. jún. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 krisztivan ***** válasza:
100%
Ha mindenki viccnek fogja fel a dolgot akkor a gyerektől nem lehet elvárni,hogy megértse ,ez nem vicces.Ha a felnőttek majd ráébrednek,hogy felelősek a kisfiú viselkedéséért akkor már úgy is fognak reagálni,addig meg...hát majd kinövi:-))
2012. jún. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Örülök hogy nem csak ő ilyen akkor :D Unokaöcsém, de olyan mintha a kisöcsém lenne :)
2012. jún. 28. 13:08
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, a fiam 6 hónaposan utána fordult két kb 15 éves lánynak, tavasz volt, és miniszoknyában voltak :) Nem látták, de én akkorát nevettem, a fiam babakocsiból csajozik:)

Az oviból második nap úgy jött haza, h anya, van egy kislány, Réka, olyan szép a haja, a szeme, és a váltócipője:)))

2012. jún. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez azért nem jellemző a hatévesekre. Ebben a korban még inkább az Ödipusz-komplexus van „soron”. Nem lehet, hogy anyja kissé elérhetetlen számára (nem ad neki jóéjt puszit, nem takargatja be stb.), ezt keresi más nőkben?

Érdekes kérdés, honnan vesz egyáltalán olyan dumát, mint „fú, de dögös vagy”, az még a jobbik eset, ha az apjától, akivel rivalizálni próbál, ugyanakkor tőle lesi el a férfias szerepet.

Rosszabb esetben a tévében lát/hall ilyesmit, és ez nem biztos, hogy jót tesz neki (ahogy az sem, ha mondjuk a szüleit látja szexelni).


Persze valószínűleg ez csak figyelemfelhívás nála, látja, hogy a nők ettől kacarásznak, amivel biztatják, hogy csinálja tovább, ezért csinálja.

2012. júl. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!