MasterCard Online Junior Sajátkártyát szeretnék igényelni. Saját képnek lehet Hello Kitty-t vagy más mese figurát kérni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:

A Sajátkártyára szánt fénykép kiválasztása során figyelemmel leszek az alábbi szabályokra:


Tudomással bírok arról, hogy a bankkártya a bank tulajdonát képező készpénz-helyettesítő fizetési eszköz, amelyet a bank külön megállapodás alapján bocsát a kártyabirtokos rendelkezésére. A Bank mint tulajdonos kizárólagosan jogosult a bankkártya képi megjelenését meghatározni, ennek alapján a Sajátkártya igénylést visszautasítani, amennyiben a felhasználni kívánt képi anyag – a Bank megítélése szerint – tiltott tartalmat hordoz.


A képi anyag tartalma tiltott, amennyiben


* Szexuális tartalmú.

* Politikai tárgyú.

* Faji vagy egyéb megkülönböztetést tartalmaz.

* Vallási tárgyú.

* Hirdetést, reklámot hordoz.

* Bármely személy fényképe - ide értve a Kártyabirtokost is – mely személyazonosításra szolgál.

* Bármilyen természetű önreklám.

* Szerzői jog által védett anyagot tartalmaz.

* Márkajelzést tartalmaz, ideértve ezek rövidítését, betű- és mozaikszavát, rövidítését vagy emblémáját.

* Üzleti hirdetést tartalmaz, beleértve a telefonszámot és más elérhetőséget.

* Hírességek, művészek, sportolók, közéleti személyiségek fényképei.

* Társadalmilag nem elfogadott csoportokkal, személyekkel, helyszínekkel, szimbólumokkal kapcsolatos.

* Bármilyen módon megtévesztő lehet a kártyaelfogadóhely számára.

* Megtévesztő módon alkalmas lehet a kártyavisszaélésre.

* Bármely tartalom, mely hátrányos lehet a nemzetközi kártyatársaságokra vagy a Bankra nézve, vagy ezek negatív megítélését válthatja ki.

* Minden olyan képi tartalom, melyet a Bank - mint a bankkártya tulajdonosa – a közerkölccsel vagy a Bank üzletpolitikai céljaival nem tart összeegyeztethetőnek.

2010. nov. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
És akkor milyen képet lehet rátenni egy másik kérdező?!
2011. jún. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
erre én is kíváncsi lennék......mert amit az első válaszoló leírt...kb akkor semmit ne tegyek rá mert nem lehet....
2011. jún. 16. 02:24
 4/5 anonim válasza:
neked meg van már a kártya? mer nekem most fog lejárni és kapok másikat elvileg! mer akkor én is kérdeznék tőled! :D
2011. jún. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Engem is érdekelne és az hogy van annak külön költsége hogy képet rakatok rá?
2012. júl. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!