Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem akar a 2,5 éves...

Miért nem akar a 2,5 éves fiam a tükörbe nézni? Kézmosásnál is lehajol és mondja, hogy nem akarok a tükörbe nézni, nem szeretem. Hiába faggatjuk, hogy miért, nem mondja meg. Tőlünk, a családtól ilyesmit nem szokott hallani.

Figyelt kérdés

2012. jún. 29. 08:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez érdekes, tavaly nyáron volt 2,5 éves a lányom, ő sem

nézett tükörbe, hiába mondtam neki nézd, ott vagyunk, igazából nem is érdekelte, hol ott anyu mondta, mikor kicsi voltam, elvittek vásárolni, 1évesen leültettek az üzletbe, a tükör elé, és míg próbáltak elnézegettem benne magam.

Most már 3,5 a lányom, ha fogat mos megnézi benne magát, de most sem izgatja annyira a dolog!

2012. jún. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbálj tejszínhabbal vagy ujjfestékkel vagy ilyesmivel szakállat vagy maciorrot rajzolni neki, szerintem akkor tuti bele fog nézni a tükörbe! Elviheted arcfestésre is, vagy vegyél neki egy új baseballsapkát, kalapot...
2012. jún. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!