Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2év körüli gyerekednek mi a...

2év körüli gyerekednek mi a kedvenc főtt étele? Adjatok valami tippet mit főzzek a lányomnak? Nem vagyok egy nagy konyhatündér, ezért lehet még nem csináltam olyat amit szívesen megenne! :-)

Figyelt kérdés

Az van hogy mostanság nagyon válogatós lett,pedig előtte mindent megevett amit adtam neki.

Húsleves,gyümölcsleves,túrós tészta,híg tükörtojás(ennek csak a sárgája),és kenőmájas. Ezek amiket megeszik,de nem adhatom neki mindig ezeket!

Teljesen kifogytam az ötletekből,és unom hogy mindig kétfélét főzzek ami jó az apjának és a lányomnak is.



2012. jún. 29. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nálunk borsófőzelék van,nem kell hozzá kuktatudomány :)
2012. jún. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%

enyém imádja a borsólevest, lebbencslevest (sok szalonnával :D), csülköt pékné módra, lecsós szeletet, sültkrumplit, rántotthúst, finomfőzeléket (kis cukorral), tejberizst, tejbegrízt, lángost, pizzát (ezek is háziak)


off: elméletileg a tükörtojás sárgáját még nem ehetik, mert az nyers

2012. jún. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2,5 éves lányom kedvence a túrós, vagy a pudingos palacsinta. Szereti még a rántott karfiolt, és a rántott cukkinit, a rakott krumplit, rakott karfiolt, krumplilevest. Ezeket mindig megeszi, ezekbe nem szokott belekötni.
2012. jún. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Főzelékeket nagyon nem akar enni,pedig annak minden változatát meg tudom csinálni. Levesből is csak azt a két félét eszi amit írtam. Húsokat meg hol eszik hol nem.


Lehet hogy csak ilyen időszaka van,most olyanokat sem eszik meg amiket régebben imádott.:(


Azt nem tudom mi a helyzet a tükörtojással,de ő nagyon szereti,és baja nincs tőle.

2012. jún. 29. 15:17
 5/11 A kérdező kommentje:
Pont hétvégén volt rántott tök,2falatnál több nem kellet neki.
2012. jún. 29. 15:18
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Enyem is rossz evo,de rantott halrud sultkrumplival tobbnyire csuszik...
2012. jún. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
paradicsomos húsgombóc.
2012. jún. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kislányom a napokban lesz 2 éves. Mindenevő (kivéve a spenót és a hal), de most nagy kedvenc a húsleves, rakott kel, milánói makaróni (nem tudom, hogy melyik-melyik, azt eszi amibe nincs gomba), vadas tésztával vagy gombóccal, lencsefőzelék.
2012. jún. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én lányom szinte mindenevő, de nagy kedvence a fasírt. Szereti még a bolognait, a tepertőt, szalonnát, krumplis tésztát. Hirtelen ennyi jutott eszembe.
2012. jún. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én 2 évesem is nagyon válogat, ő a tésztás ételeket szereti, a spagettiket, a rakottat, a Carbonara-t, Bolognait valamint a rakottkrumpli is megy. Levesek, főzelékek nagyon nem mennek.
2012. jún. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!