Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2évnél idősebb gyerekedet...

2évnél idősebb gyerekedet hordod még méretni a védőnőhöz?

Figyelt kérdés
2éves 4hónapos a kislányom,ilyenkor lehet még vinni?

2012. jún. 30. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet.Én már nem viszem,de vannak a kötelező státusz mérések,de a következő három évesen.a gyerek orvos fél évente méri,de ott sem voltunk már.a böliben minden hónapban lemérik.mi ősszel leszünk három évesek.ha szeretnéd tuti leméri.
2012. jún. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha nincs otthon mérleg, miért ne? azért van a tanácsadás ideje, hogy ha valamire szükséged van, akkor segít.

Én egyébként nem viszem, egyrészt úgyis összefutunk az utcán, érdeklődik, másrészt meg van fürdőszobamérlegünk, digitális, tizedesig mér, egész pontos.

2012. jún. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én fogom. Most lesz 2 éves. Kisebb, mint az átlag és bár van itthon sima mérlegünk, nem pontos, így inkább másfél havonta leviszem (eddig is így mentünk).
2012. jún. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!