Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2év körüli gyerekkel mikor,...

2év körüli gyerekkel mikor, és mennyi időre mentek ki ebben a hőségben? Mit csináltok?

Figyelt kérdés

2012. júl. 2. 15:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ebben a melegben, ha tehetem nem megyünk ki... ha muszáj, akkor csak reggel, kb 10-ig vagy este 6 után... Itt a lakótelepen a panelházak még jobban visszaadják a hőt, brutális...
2012. júl. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Reggel 10-ig.

Sajnálom a gyerekeimet, de még mindig jobb, mintha megsütné őket a nap.

Ma kb 15 percet voltam kint délben (jöttem haza munkából) és vörös a vállam és a dekoltázsom, pedig nem vagyok egy leégős fajta.

2012. júl. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mi is panelban lakunk,és már levegőt is alig kapok!:((( A kislányom elég későn kell 10körül,így a délelőtti séta kilőve. De még mindig olyan meleg van,hogy semmi kedvem kimozdulni.
2012. júl. 2. 15:56
 4/16 anonim ***** válasza:
2,5 éves. Reggel bent vagyunk, mesét nézünk, táncolunk, rajzolunk. 10 után, 11 körül kimegyünk pancsolni délig. Utána alvás 16ig minimum. Délután ébredés után uzsi, utána ki az udvarra. Homokozó, hinta, csúszda, medence, mászóka, minden van, és ami a lényeg árnyék van, itt vagyunk kb 17:30-18ig. Utána megyünk ki az udcára, ilyenkor jönnek ki a szomszéd lányommal egyidős gyerekek, és bandáznak kb 19:30ig, 20h-ig. Tehát délelőtt kint vagyióunk kb 1-2 órát, délután pedig kb 2-3 órát.
2012. júl. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Mi a boltba mentünk el fél 3 felé. Betettem a babakocsiba,nagyon tiltakozott ellene,de anélkül ment volna világgá! 15perc alatt megjártuk. Állandóan szajkózta a játszóteret,és annyira sajnáltam.

Utálom ezt az időt!!! Tegnap voltunk strandon,de hát nem lehet minden nap!

2012. júl. 2. 16:00
 6/16 anonim ***** válasza:
Reggeli után kimegyünk és kb. fél 12-ig kint pancsolunk és játszunk a diófa alatt. Utána ebéd, alvás, majd 4-5 óra felé megyünk ki újra, vagy a kertben játszunk (félárnyékban) vagy lemegyünk pancsolni a Dunapartra. Szerencsések vagyunk, hogy kertes házban lakunk és a Duna is közel van. Ha lakótelepen laknék, én sem merném levinni őt csak korán reggel, vagy este 6 után. Nagyon erős a nap, kisfiamat így is 50-es faktorú naptejjel kenem.
2012. júl. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát igen jó annak akinek van kert!:)))
2012. júl. 2. 16:01
 8/16 anonim ***** válasza:
Árnyékos játszótérre elviheted szerintem.
2012. júl. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%

Mi megyünk játszóra is, itt van egy árnyékos. Sok játék nincs, de tudnak árnyékban homokozni.


Holnap reggel piacra megyünk, az is egy 2 órás program, majd árnyékban leszünk. Délután is kijárunk. 5 után indulunk. Sétálunk, fagyizunk... Kinn legalább van egy kis szellő.

Egyébként a gyerekeket nem nagyon izgatja a hőség. Napra nem megyünk, akkor miért ne lehetnénk kinn?

2012. júl. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mi minden délelőtt sétálunk, olyan 10-12ig, van egy útszakasz, ahol sajnos egy deka árnyék sincs, de boltba menni kell, meg nem ülhetünk egész nap otthon. Tesókocsink van, ilyenkor a nagyot is beültetem előre, a kupola azért árnyékolja.

Délután nem megyünk ki, mi is kertesben vagyunk, van árnyék, de annyira megszorul a levegő, hogy én csak ájuldozok:) este megy még ki a "nagyfiam" olyan 6-7 körül az apjával, megöntözni a palántákat, fél 9 körül jönnek be fürdetésre.

2012. júl. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!