Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől lehet hogy utálatosan...

Mitől lehet hogy utálatosan viselkedik velem 3.5 éves lányom?

Figyelt kérdés

Amúgy nagyon apás, a nagymama is velünk lakik, elöbb választja őket bármihez mint engem. Ha nyűgös akkor csak ők tudják megvigasztalni, engem ellök, meg most felvett egy csúnya szokást (gondolom Bölcsi) köpköd.

Nekem eléggé fáj hogy így viselkedik velem, mert nagyon szeretem Őt. Mindig irigykedem apára meg Mamára ha ölelgeti őket. Mit tehetek, hogy engem is méltasson valamire?



2012. júl. 2. 16:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Már régóta ilyen de eddig hamar megbékélt velem, mostanában rosszabb lett a helyzet. Mondjuk jön a kistesó,me oviba is megy. De elötte is voltak ilyen helyzetek. Nem tudom, szomorú vagyok... Sose bántom....
2012. júl. 2. 16:22
 2/5 anonim ***** válasza:
Már meg is van magyarázva, jön a kistesó.Sokat beszéltek róla előtte?
2012. júl. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem vészes, Ő is várja kistesót.

Meg általában én vagyok a szigorúbb, én "zavarom" fürődni aludni enni stb.

De sokat játszom is vele úgyhogy nem tudom. Lehet hogy a kistesó....Passz...

2012. júl. 2. 19:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet a kistesó miatt. Nálunk is én vagyok a szigorúbb, apa az engedékenyebb, de emiatt nem mellőz engem a gyerek, sőt. Pedig apával is jó a kapcsolata. Nem tudsz tenni szerintem semmit, ne várj el tőle semmit, ne jelezd, hogy anya most szomorú emiatt stb, mert akkor még dacosabb lehet. Viselkedj természetesen, és fogadd el az igényeit. Ha nem erőlteted, szerintem javulni fog a helyzet. Aztán ha itt a tesó, akkor is próbálj lehetőséget teremteni arra, hogy veled ketteseben lehessen, a baba nélkül.
2012. júl. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Már régóta így van, (enyhébben persze). Eddig ráhagytam, de nem múlt el, most rosszabb lett. Most nem vagyunk barátságban, nem játszom vele.

Nem tudom hogy kezeljem.

2012. júl. 5. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!