Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Közel 4 éves fiút miért kell...

Közel 4 éves fiút miért kell babaként kezelni? Cumizik éjjel-nappal, semmi szabály nem vonatkozik rá, anyuci "kisbabájának" van hívva.

Figyelt kérdés

Milyen hatással van ez egy gyerekre? Hisztis, akaratos, kisebbnek is ilyen volt, de gondoltam majd ahogy nő csak "észbekap" anyuka, hogy már nem kisbaba a gyereke. 3 éves koráig szopott és utána is tragédiaként élte meg hogy az ő picikéje leszokott a ciciről. A többi gyerek a családban mind nagyobb nála, de csak fél-1-2 évvel, ő mégis úgy van kezelve folyamatosan mintha kb.csecsemő lenne. Az én fiamra rendszeresen rászólnak hogy ne bántsa a babát (???) amikor összevesznek valamin, de a "baba" persze odacsaphat bárkinek.

Semmi baja nincs a kisfiúnak ami miatt így kéne őt kezelni.


2012. júl. 6. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:
nagyon gáz!
2012. júl. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Erről most az jutott eszembe, hogy a lányom ovijába jár egy kb 4 éves kisfiú, aki rendszeresen cumival a szájában érkezik meg az oviba. Én biztos, hogy nem engedném, hogy az utcán cumizzon. Nekem mindkettő gyerek 2,5 éves kora előtt leszokott a cumiról, minden nehézség nélkül. Nem tudom miért kell hagyni 4 éves korig, hogy cumizzon. És a legdurvább, hogy ennek a kisfiúnak az anyukája csecsemőápoló, de most azt hiszem egy bölcsődében dolgozik. Szóval ott "kibabázhatná magát". Ha valakinek, akkor neki tudnia kéne gyereket nevelni!
2012. júl. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!