Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy vegyem rá a 2,5 éves...

Hogy vegyem rá a 2,5 éves kisfiamat, hogy egyedül aludjon el? Nappal is este is kb 40 percig altatni kell, odafeküdni mellé és simizni.

Figyelt kérdés
tudom,valahol énrontottam el,hogy igy szoktattam,de hogy lehet ezen változtatni?valami megoldás?az hogy lefektetem és ott hagyom,nem megoldás,mert sir,torkaszakadtábol,hogy anya,és kijön utánnam.

2012. júl. 6. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
nálunk ugyan ez volt a helyzet,és lám,3 és fél éves korára kinőtte.vagy inkább már nem igényli egyfolytában.maga bemegy,ha nem igazán álmos akkor kijön 1-2x inni,vagy más ürüggyel.ilyenkor visszakísérem betakarom.ami nálunk bevált,hogy megmondom neki,hogy most kimegyek megcsinálni apa szendvicsét,addig pihenj,és ha végzek bejövök.a lényeg hogy mindig menj be.
2012. júl. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bence_ ***** válasza:

Beszéld meg vele. Mondd el, hogy neked dolgod van addig ő pihenjen, aludjon. Kapcsolj be neki valami zenét.

Lényeg, értse, hogy amikor te kimész akkor ugyan úgy szereted és nem elhagyod, csak a dolgodat teszed. Kb amikor ő napközben elmegy játszani, szeret de megy a dolgára.

2012. júl. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!