Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől lehet, hogy 2 éves fiam...

Mitől lehet, hogy 2 éves fiam ebéd után vagy egyedül elalszik, vagy max 1 mesét kell olvasni neki, megfogja a kis kabalája kezét és alszik, este viszont fogjam a kezét, énekeljek, mese, ki sem lehet jönni mellőle? Fél talán valamitől?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 12:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyan ez a helyzet!!!!! Bocs, hogy ez most leírom, próbálom rövidre fogni: szóval mostanában elég érdekes dolgai vannak a 2 éves kislányomnak - hisztik, "Anya neee", "NEEEEM", "nem akarom", esti nehézkes alvás és még sorolhatnám. És itt, ezen az oldalon az elmúlt napokban annyi ilyen "mi történt a 2 évesemmel" kérdés van, és mindegyikre azt tudtam válaszolni, hogy nálunk is ugyan ez a helyzet....

Szóval, lehet, hogy az esti nehezebben alvás is ilyen életkori sajátosság :) Most is alszik, kb 5 perc alatt elaludt. Esténként....pfff...néha teljesen kikészít, pedig fáradt. Férjemmel felváltva próbáljuk altatni. Sajnos magára hagyni nem lehet, mert hangoskodik és így felébresztené a 3 hónapos tesóját.

Egyelőre még nem találtunk megoldást :( Délután is van séta, fárasztjuk, foglalkozunk vele, játszunk, már egy jó ideje este nem kap kakaót, azt hittük az pörgeti fel... Remélem, hamarosan változik a helyzet....és bocsánat, hogy nem tudtam segíteni, csak gondoltam, megosztom Veled a mi történetünket.

2012. jan. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!