Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom puncija befülledt...

Kislányom puncija befülledt és tiszta piros, fáj neki. Ötletek?

Figyelt kérdés
Mit tudok vele csinálni, azon kívül, hogy mosom, nem adok rá bugyit, hogy szellőzön és néha bekenem Sudokrémmel. Nincs felfázva, csak valószínű a nagy melegben befülledt, meg az oviba sem törli ki mindig rendesen pisi után.
2012. júl. 7. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
en pl.popsi torlovel torlom a cunijat is. volt hogy piros volt belul akkor en neogranormont kentem es az elso kenes utan el is mult!
2012. júl. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
jól csinálod!a sudo nagyon jó!
2012. júl. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Bár kisfiam van,de ha bárhol kipirosodik neki-most pl a nyaka fülledt be-én jó erős kamillateát szoktam főzni,ha kihűl azzal kenegetem és szuperül lemúlik.De azt nem t'om puncira is jó-e,de gondolom igen.
2012. júl. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is volt már ilyen és meglepődtem, de nekünk Canesten krémet adott rá a doki. Azt mondta az esti fürdés után, töröljem szárazra, vékonyan kenjem be, és kell egy fehér, száraz bugyi, mert ha csupaszon alszik azzal többet ártasz, nincs mi felszívja a verejtéket.
2012. júl. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én dokim pont ezt mondta, mint az utolsónak.
2012. júl. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Csak Neogranormonnal kentem és kenem ha szükséges. Nem volt eddig probléma, én ki nem próbálnák mást, évtizedek óta csak ez a krém vált be! Lekopogom, soha nem volt piros a nunikája. Nyáron csak fehér bugyikát adok Rá, télen lehet más színű is. Lényeg, hogy a Neogranormon nagyon jó kenőcs, sebre is!
2012. júl. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én automatikusan Canestennel kentem be tegnap a kislányom punciját, piros volt neki és piszkálta. Ugyanúgy, fürdés után törlőkendő, majd kenőcs. Mára el is múlt.
2012. júl. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megnyugtattatok. Ma Sudocremmel kentem, már szebb, és szoknyát kapott, nem sortot, hogy jobban szellőzzön, pisinél meg plussz törlőkendő volt, este fürcsi után meg kenek rá egy kis Canestent.
2012. júl. 7. 16:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd orvoshoz a kislányt.
2012. júl. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!