Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 évesemet megcsípte a...

2,5 évesemet megcsípte a hangya. Egyre nagyobb a piros folt. Mivel kenjem be?

Figyelt kérdés
Kenem Salvus vízzel, és dm-es krémmel, ami gyerekeknek való rovarcsípésre, de nem hatnak.Már elég csúnya neki.Kalciumot is ivott.
2012. jún. 3. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
fenistil.géllel.
2012. jún. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy ecetes vattát szorítasz neki rá. Az ecet fertőtlenít és kiszívja a mérget. Mikor engem megcsíp egy szúnyog, csak ez használ, semmi más, fenistil csak néhány pillanatig használ. Viszont méhecske is szúrt már meg és arra is az ecet használt! Ha csak kis csípés van és nincs elvakarva, akkor mégcsak nem is csíp!
2012. jún. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
fenistil annak hiányában calcimuss oldat és Jég a sebre
2012. jún. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem vakarta el.Megnéztem a Fenistilt.Sajna lejárt a szavatossága.

Azért aggódok, mert nekem is ugyanilyen csípésem volt a héten, amivel ügyeletre kellett menni, mert eldurvult.(Vérvétel, meg minden.)

Megpróbálom az ecetes dolgot.

Köszi!

2012. jún. 3. 16:03
 5/8 anonim ***** válasza:
ha van calcimuss itasd meg vele
2012. jún. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Issza a calcimuscot.
2012. jún. 3. 16:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én lányomat pók csípte meg a héten. Mivel nagyon csúnya lett, elvittem az orvoshoz is megmutatni. Nekünk is Fenistilt mondott, napi 3x vékonyan kellett kenni. Már másnapra sokkal szebb lett.
2012. jún. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elszaladunk Fenistilért.Köszönöm!!!!
2012. jún. 4. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!