Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Futóbiciklihez valami jó...

Futóbiciklihez valami jó megbízható bukósisakot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Futóbiciklihez nem kell (kötelező) bukósisak :o) Ha amiatt szeretnéd, hogy hordja, hogy szokja majd a bicóhoz is a sisakot, szerintem pont elég egy normál hagyományos bicajhoz való gyereksisak. 100 félét lehet kapni, pl. a dechatlonban is.

A fiam még sosem esett el futóbicajjal menet közben (csak úgy dőlt el néha, hogy túlfordította a kormányt induláskor) De a fejét még sosem ütötte be. (fél éve használja, 2,5 éves)

A motorozáshoz kellett mindig bukósisak neki, ekkor adtam rá a biciklis sisakot, de csak azért, mert ő követelte, ugyanis a motorosok csak sisakban motorosok.

2012. júl. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Semmi extra sisakra ne gondolj:)


Az én fiaim is nagy futósok és rendes bicósok, sima Decathlonos kék színű b-twin sisakjuk van.

Az, hogy az első válaszoló gyereke még nem esett el, ne legyen kiinduló támpont...

Az enyémek sem estek el menet közben. DE egyszer, amikor álltunk, álltó helyében esett el a bicajjal, hanyatt és jól beverte a fejét. Orvosnál landoltunk, de nem volt agyrázkódása. Csupán bevérzett, bedagadt és fájlalta.

Ez itthon történt az udvarban, ahol nem hordott sisakot. Addig.

2012. júl. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A tanulobicikli.hu-ról rendeltük a biciklit és a sisakot is. Szerintem fontos, iszonyat gyorsan tudnak menni egy ilyen bicajjal. A fiamnak egyelőre csak a térdéről jött le a plezúr, de hajmeresztő, ahogy száguldozik, nyugodtabb vagyok, hogy van rajta bukó.
2012. júl. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Csak annyi fajta van, hogy nem tudom megéri-e a drágábbat venni?

De venni veszek, biztos ami biztos :)

2012. júl. 9. 23:21
 5/7 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolótól szeretném kérdezni, hogy én is onnan akarok venni. Bevált a bicikli, nincs vele semmi probléma? Köszi
2012. júl. 9. 23:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs vele semmi probléma, bátran ajánlom. Szeretjük nagyon. Könnyű, jól néz ki és strapabíró. Rendeltünk rá féket is, de leszedtük, mert ha patkára kellet fölmenni, akkor mindig neki ütődött.
2012. júl. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, most akkor meg is rendelem neki:)
2012. júl. 10. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!