Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meg kell várni, hogy szóljon...

Meg kell várni, hogy szóljon pisilni kell?

Figyelt kérdés

Pár napja próbálkozunk a bilizéssel. Néha előfordulnak olyan balesetek,hogy becsurran egy csepp,de szalad,hogy pisiiii és visszatudja tartani addig ameddig elérünk a bilire.

Félóránként kérdezgetem kell e pisilni, ált a válasz nem. Akkor megkérem, hogy gyere csücsüljünk a bilire, ha már egy órája nem pisilt és akkor produkál is bele:):)


Baj ha így csináljuk,vagy várjam meg amíg szól,hogy kell neki.



2012. júl. 10. 10:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Jó ez így!

Nálunk miután levettem a pelenkát, felhúztam a telefonom, hogy óránként csörödjön, hogy vigyem pisilni. 1 hét után szólt hogy anya hozz bilit! Rá egy hétre meg már maga kiment a wc-be, de látta sötét van!

A felmosó nyelével fel kapcsolta a villanyt, bement a wc-be, pisilt, megtörölte a fenekét:) lehúzta, le hajtotta a wc tetejét, kijött, mondta anya pisiltem!

Ez nekem akkora csoda volt:)))

2 hét alatt teljesen le szokott a pelenkáról, délután este alvásnál sincs.

Az egyetlen gondd, a kakinál mág nem szól, csak miután bekakilt a bugyiba, jön, négykézláb áll, hogy anya töröld meg.

2012. júl. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!