Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés
Kisfiam három éves.Anyám éjszakai müszakban találomra hogy mikor szállhattunk le épp valamelyik reptéren kétségbeesetten hivogat hogy a fiam nem akar elaludni és torkaszakadtából bömböl utánam hiába csitítgatja.Már mindent kipróbáltunk nyugtatóteák meseolvasás zenehallgatás sfb.Tudnátok valamit még javasolni?Mert ez így nem mehet tovább!

2012. júl. 10. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Érti valaki a második mondat elejét?? :O Mert én nem igazán
2012. júl. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én az egészet nem értem!

Bocsi

2012. júl. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy értettem:nem vagyok otthon mivel éjszaka dolgozom és anyukám van gyerekkel.De egyszerüen nem alszik hanem üvölt hogy "Annnnya"és Anya rémülten hivogat telefonon hogy mondjak már valanit hogy mit csináljon.
2012. júl. 10. 17:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Anyukád igyon egy kis nyugtató teát, és csillapodjon le. A kisfiad érzi rajta a kétségbeesést, az idegességet, így átragad rá is. Ne erőltesse az alvást, inkább beszélgessen a kisfiaddal, terelje el a figyelmét, figyelje rajta az álmosság jeleit.
2012. júl. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm megpróbáljuk ártani már nem árthat.
2012. júl. 10. 19:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert stewardess vagy? Vagy hogy jön ide a reptér??

Nyugtatóteát egy gyereknek??

Nekem ez nagyon nem áll össze. Mintha nem józanul írtad volna.


Anyukád nyilván tisztában van vele, hogy a nemtommelyik reptérről nem tudsz hazaszaladni elaltatni a gyereket. Ez az első eset, hogy vele maradt a gyerek? Ha igen, majd belejönnek. Elfárad a kisfiú a sírásban és elalszik. Más kérdés, hogy mit kapsz tőle, ha hazamész :) Ha nem, eddig hogyan oldották meg?

2012. júl. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!