Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akik nagyobb gyereknek adtok...

Akik nagyobb gyereknek adtok tápszert (allergia miatt), hogyan ízesítitek? / Hogyan "szereti" a kicsi?

Figyelt kérdés

Közel 3 évesemnek kell most kapnia, magába nem hinném, hogy ízlene neki.

Milumil Pepti plus 2 amúgy.



2012. júl. 4. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Bár nem a én gyerekemről van szó, de tesóm kakaóval szokta nekik ízesíteni, én is így adom a 15 hósomnak, de ő még nem "nagyobb". :)

Meg lehet venni epres, banános tejbe való port (olyan mint az instant kakaó)és azt tesz bele nekik.

2012. júl. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ok. Első körben kakaóval fogok próbálkozni, azt szereti eléggé.
2012. júl. 4. 21:26
 3/11 A kérdező kommentje:
De még más ötletnek is örülök!
2012. júl. 4. 21:26
 4/11 anonim ***** válasza:
Én vaníliás italport teszek bele a lányomnak, ő a kakaót nem szereti. A Nestlé italport szoktam venni.
2012. júl. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem még megissza másfél éves fiam, de amiket írtak, jók, azokkal próbálkozhatsz.
2012. júl. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Enyém 2,5 éves múlt. Én sehogy nem ízesítem neki, de ő meg csak félálomban issza meg. Én előbb kipróbálnám, megissza-e a natúran, mert allergia miatt kapja, ezért lehet, hogy nagyon nem is lehet mivel ízesítened. (Pl. ha ekcéma, akkor a kakaó necces, ha tejallergia, akkor meg ezek a vanília, eper ízesítők úgy se jöhetnek szóba.)
2012. júl. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
21.48nak irnam, h a nestle vanilias es kakaos por nyomokban tejet tartalmazhat!
2012. júl. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jogos, most néztem meg. Mondjuk én azért nem néztem, mert nem allergia miatt kap tápszert, hanem mert érzékeny a bolti tejre, fáj a hasa tőle.
2012. júl. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

A "nyomokban tartalmazhat" szerencsére nálunk nem számít.

(Ez egyébként annyit jelent, hogy a gyártósoron, amin készül a termék, gyártanak olyan terméket is, ami tartalmazza az adott dolgot, és nem vállalnak felelősséget azért, hogy teljesen kitisztult közben a gép, így maradhat benne valami, de ez nagyon minimális. Ez azokra nézve lehet veszélyes, akik anafilaxiás sokkot kapnak az allergén anyagtól.)


Amúgy kakaóval elfogadta, szóval lehet hogy tovább sem kell keresgélnünk, bár meglátjuk, hosszú távon nem lesz-e "unalmas".

2012. júl. 6. 12:02
 10/11 A kérdező kommentje:

Teljesen kiakadtam, a lányom ma reggel megitta a tápszert, sőt repetát kért, én meg is örültem, hogy milyen "simán megy", majd sírni kezdett, hogy viszket a szája, megnéztem, és a szája körül, ahol érintkezett a bőrével a folyadék, erősen piros lett a bőre foltokban. :o(((

Volt valakinek ilyen?

Ez a tápszer már így is HA-s. Persze holnap hívom a doktornőt, addig meg nem adok neki többet, csak nagyon elszomorító...

2012. júl. 8. 08:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!