Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, kis gyermekeitek...

Anyukák, kis gyermekeitek anyajegyeit szoktátok bőrgyógyásznak mutatni évente? Köszönöm.

Figyelt kérdés

2012. júl. 12. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A lányomnak nincsen klasszikus anyajegye, de van két lazacfoltja meg egy rózsaszín foltocska a jobb combján (apának érdekes módon ugyanott van anyajegye de a másik lábán!). Nem szoktam mutogatni senkinek, csak figyelem, nem nő-e, nem dudorodik-e. És persze fényvédő krémet mindig használunk nyáron.
2012. júl. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez a téma nem aktuális, mert mindkét fiamon (1,5 és 3,5) eddig csak 1-1 anyajegyet találtam :)

Persze ha lenne olyan nagyobb, kiálló, vagy gyanús akkor mindenképpen megmutatnám bőrgyógyásznak.

2012. júl. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igaz én nem vagyok anyuka, de megláttam a kérdésedet, és gondoltam, válaszolok. :)

Nekem rengeteg anyajegyem van kislánykorom óta. Pár éve nekem azt tanácsolta a bőrgyógyász, hogy félévente-évente menjek el hozzá és nézzük meg őket, a biztonság kedvéért.

Ebből kiindulva, ha több anyajegy van a piciken akkor szerintem nektek is megéri rendszeresen elmenni.

2012. júl. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én gyerekemnek jópár anyajegye van, de még nem mutattam bőrgyógyásznak. Természetesen, ha látnám, hogy változnak, gyanúsak, akkor megmutatnám rögvest.

Mondjuk hozzáteszem, én magam is egyszer voltam csak eddig ezért bőrgyógyásznál.

2012. júl. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!