Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miert kiabalja mindenkinek a...

Miert kiabalja mindenkinek a 2 evesem, hogy menjen innen?

Figyelt kérdés

Ezt csinalja, nagy duhvel mondja. Amugy egy nagyon edes kiskany, sosem volt semmilyen durca megnyilvanulasa, ugyhogy ezzel most nem is tudunk mit kezdeni, csak mondjuk mindig, h csuny dolog ilyet mondani, meg hogy majd ilyen kislannyal senki sem akar majd jatszani sem.


Ketsegbe vagyok esvem, mit tegyek?


2012. júl. 12. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Kedvesen mondogasd neki, hogy nem illik, úgy, ahogy eddig. Mást nem nagyon tudsz tenni, ez egy ilyen kor. :( Nagyon sok kitratásra lesz szükséged, próbáld meg mindig minden helyzetben nyugodt maradni, hogy ne lássa rajtad, hogy stresszelsz.

Kitartást neked :)

2012. júl. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt ajár én is kiírhattam volna :) Mondjuk én az ilyen megnyilvánulásait, hogy: menj innen! figyelembe sem veszem. Majd abbahagyja. Szerintem olyankor csak egyedül akar lenni, vagy durcizni szeretne magában, csak még nem tudja magát másképp kifejezni :))
2012. júl. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondj neki semmit, csináljúgy mintha meg sem hallanád és tedd a dolgod. Abba fogja hagyni. Nekem is 2 évesek a fiaim, valamit hallanak ami tetszik, napokig megy. Néha azt sem tudják mit jelent igazán. Lányomnál is volt ilyen, sőt nálam is annak idején. ("Bacameg, bacameg,....anyámék az elején jókat nevettek, azt mondták ilyen gyorsan soha senki nem mondta még egymás után az biztos mint én akkor :-) ) Nem figyletek rám ilyenkor, vagyis arra amit mondtam, mintha nem is történt volna semmi, és abbahagytam. Szóval többeknél bevált, próbáld ki esetleg.
2012. júl. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fiam ugyenezt csinálja, bár általában nekem mondja, és nem idegeneknek. Vagy azt mondja, hogy"Nem mész el?" vagy "Menj innen!". Én ezen soha nem idegeskedtem. Mindig válaszolok, hogy jó elmegyek, vagy, hogy nem megyek.
2012. júl. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!