Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 21 hónapos babának névnapi...

21 hónapos babának névnapi ajándék? Milyen játszik szívesen a Te gyereked?

Figyelt kérdés

Kislányomnak névnapja lesz és teljesen tanácstalan vagyok, mert rengeteg játéka van. Van formabedobó, állatos kirakó,könyvek,toronyépítő, baba taxi, kismotor,legó,laptop,fp mesélő könyv,plüssök,babák,baba zongora,kinti játékok.

Segítsetek mit vehetnénk neki?



2012. júl. 13. 08:15
 1/3 anonim ***** válasza:

huh, ha ennyi játéka van, akkor nem is érdemes neki többet venni sztem...inkább menjetek el 2 órára egy játszóházba, utána üljetek be egy fagyira, és 2 puszi, azért is odalesz, :-)))

de ha mindenképp akarsz, akkor az én 22 hós kislányom most imád rajzolni(ceruzával, zsírkrétával, betonra sima krétával), gyurmázni, az is jó ajándék sztem...

Boldog névnapot!

2012. júl. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönjük szépen!

Hát van krétája,ceruzája,gyurmája....:(

Lehet akkor valami program lesz.

2012. júl. 13. 08:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon beváltak a vékony kötélre fűzhető gyümölcsök
2012. júl. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!