Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti mit adtatok a barátotoknak az 1éves évfordulótokra, vagy mit adnátok? Fiúk, ti mit kapnátok szívesen?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 20:35
 1/4 Macs1209 ***** válasza:
100%

Mindegy, csak szívből jöjjön! (nem, nem szívbillentyűt akarok ajándéknak!)


31F

2012. febr. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ha vennni akarsz valamit:

- póló/sál/ing/boxer vagy valami ruhanemű (főleg akkor jó ajándék, ha ad magára a srác; lehetőleg a kedvenc márkájából válassz, és olyat ami megy a stílusához)

- karkötő/nyaklánc peresze csak akkor, ha hord iylesmit, szintén stílusnak megfelelően


ha élményt akarsz neki ajándékozni.

- vegyél két jegyet egy koncertre (mindketten szeressétek a bandát)

- hívd át magadhoz és nyiss neki ajtót szexi fehérneműben vagy meztelenül (összedobhatsz valami könnyű kaját is ha tudsz főzni) a többit a fantáziádra bízom...


amit én adnék:

- én személy szerint egész jól rajzolok, és az exbarátomat néha megleptem ilyen kis rajzokkal (semmi romantikus üzenet, csak valami vicces, pl. a kedvenc rajzfilmfigurája, esetleg néhány kedves /vicces szó

ő nagyon örült neki, és nagyra értékelte őket, az összeset kirakta a polcára. Szerintem az ilyen apróbb, de szívből jövő ajándékok sokkal többet érnek egy Hugo Boss parfümnél. De ez csak az én véleményem. remélem tudtam segíteni valamit!

2012. febr. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Szia


Mi az 1éves évfordulónkon wellneselni voltunk (bár azt is csak azért tehettük meg mert pont kifogtunk egy akciót.)

De mi például szeretünk közös programokat kitalálni "ajándékként", ezért voltunk már párszor vacsorázni, korcsolyázni stb.


Ha inkább a saját kezű munkákat szereted, süss/főzz valami finomat. Én például nehéz helyzetbe vagyok süti téren, mert a párom nem szereti a tortákat/édes süteményeket, csak a sós-sajtos dolgokat, ezért például volt hogy csináltam neki sajtosrolót (mert az a kedvence), most valentínnapra pedig palacsinta tortát (mert Bálint a párom neve, és inkább a névnapot ünnepeltük)

Volt olyan hogy készítettem sajátkezüleg naptárat a közös képeinkkel, (kerestem egy naptárkészítő programot, letöltöttem, és csak a képeket kellett megnyitnom hogy melyik hónapra melyik legyen, és jöhetett a nyomtatás)


Viszont láttam mostanában egy olyat (biztos hogy egyszer meg fogom csinálni) hogy egy pici dobozkát befedtek piros anyaggal (lehet szivecske alakú is a doboz, de lényegtelen) és 365 db kis cetli volt benne, és mindegyiken más állt. kissebb idézetek, beváltható "kuponok", vagy csak simán a szeretlek felirat. Szerintem nagyon aranyos, bár lehet hogy nem mindegyik fiúnak/férfinak tetszene.


Ha szeretnél erotikusabb ajándékot akkor például pároknak kitalált társasjátékokat tudom ajánlani. ( [link] ) ezen az oldalon van pár olyan játék amihez csak dobókocka kell meg bábu, és a táblát pedig ha rákeresel google-ba akkor ki tudod nyomtatni.

A belöltözős / meglepős ajándékokat is nagyon szeretik a fiúk/férfiak, csak persze ha fiatal vagy még nem biztos hogy van alkalom/helyszín hogy megvalósítsd.


18/L

2012. febr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm az ötletek,majd kipróbálok egyet s mást!mégegyszer köszi!!!!!!!!!!
2012. febr. 21. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!