Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » SOS! Látni a kakit a végbélnyí...

SOS! Látni a kakit a végbélnyílásban, de olyan kemény, hogy nem jön ki. Hogy segíthetnék a kisfiamnak, hogy ki tudja nyomni? Már sír is miatta.

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 16:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hashajtóval.
2012. júl. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Kávétejszín ***** válasza:
68%

A hashajtó nem megoldás, ami kemény, az kemény is marad, csak utána lesz hasmenése.

Kúppal.

2012. júl. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
hát izgatni kell a végbélnyilást hömérövel és attol megindul
2012. júl. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sikerült neki! Még kakinak nem örültem ennyire:)
2012. júl. 13. 16:25
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
:D adjál neki sok folyadékot és rostgazdag étrend legyen sok gyümivel
2012. júl. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy kijött. Egyszer én is Így jártam, fogtam egy popsi törlőt és valahogy kipiszkáltam
2012. júl. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Örülök,hogy sikerült! Nekünk ilyen esetre volt itthon egy fecskendőnk puha gumi csővel és ha kellett egy pici vizet nyomtunk a popsijába. Nem volt olyan vészes a kislányomnak, nem sírt nagyon tőle, inkább a macerálás miatt és rögtön segített. Kistesónál is lesz.
2012. júl. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egy jó meleg pancsiban történő fürdést javasoltam volna. Meg hogy legyen pelus nélkül ha pelusos. De örülök hogy sikerült:)
2012. júl. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó meleg fürdő is segíthet ilyenkor.
2012. júl. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az utóbbi pár hétben az én kislányom is szorulásos lett. Ami segített, kúp, Laevolac szirup, meleg fürdő után bilizés. Hiába adtam sok rostosat, hiába itattam. Hét közben a bölcsiben nem tukmálják innivalóval és ő amúgy is keveset iszik, folyton kínálgatni kell. Most ott tartunk, hogy lenmaglisztet keverek joghurtba, pépbe, ez alapból síkosítja a székletét, kis javulás van, már nem kopog a bili. Csak azért írom, ha legközelebb szükség lenne rá, örülök, hogy jobban van a kicsid hasa.
2012. júl. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!