Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik fürdőt ajánlanád...

Melyik fürdőt ajánlanád kisgyerekes családoknak Magyarországon?

Figyelt kérdés
2012. júl. 14. 06:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Zalakaros


Most voltunk, nagyon szuper, van ingyenes modern játszóház a strandon, egy gyermek medence komplexum, egy gyermek élmény sziget, leiírni nem tudom milyen szuper, és hogy mennyire élvezték a gyerekek:)

2012. júl. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Debrecen, mediterrán fürdő - imádják a gyerekek, meg mi is. Egyszerűen csúcs a hely.

Hajdúszoboszló sem volt rossz babával, elég jól megcsinálták az élményfürdőt, Sárváron még nem voltam, de jókat hallani róla, állítólag nagyon bababarát.

2012. júl. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Esztergomban voltunk a hétvégén, nagyon jó volt! Van külső és belső gyerekmedence is, ráadásul a csúszdákra már 1 métertől felmehetnek a gyerekek, így a 120 centis 5,5 éves fiam is kipróbálhatta végre. Persze nekem gyomorgörcsöm volt tőle, de annyira akarta, hogy nem mondhattam nemet, ha egyszer szabad :)

Mondjuk elég kicsi a külső rész, ez a hátránya. Viszont a családi belépő "csak" 7100 Ft egész napra, ez azért nem annyira vészes. Sajnos egy sima strand is majdnem 5ezer Ft :(

A káposztásmegyeri Aquaworld is jó, de annak nincs külső gyerekmedencéje, viszont nagyon nagy a szabad tér kint is. De cserébe jóval drágább is...

Kehidakustányban voltunk még, annak a belső része nagyon jó és az árak sem vészesek. Van mellette egy vadiúj szálloda, azt nagyon tudom ajánlani: [link]

Tavaly ott nyaraltunk és ahhoz képest, hogy 3*-os, simán elmenne 4-nek is.

Idén Zalakarosra megyünk, 3 hét múlva beszámolok róla :)

2012. júl. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Visegrád Thermal Hotel
2012. júl. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi is voltunk Karoson a múlt héten. Nagyon király lett az új élménykomplexum, a gyerkőc imádta. El is döntöttük, hogy még párszor elmegyünk idén nyáron, csak 20 km tőlünk.
2012. júl. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Melyik zalakarosi hotelről írtok? Mi voltunk a Karos Spa-ban, de nekem nem jött be.
2012. júl. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi nem a hotel fürdőjét írtuk, hanem a karosi strandot.

[link]

2012. júl. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszi!
2012. júl. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!