Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más is unatkozik/nem találja...

Más is unatkozik/nem találja a helyét ha nincs otthon a gyermeke?

Figyelt kérdés
Kisfiamat elvitték anyukámék tegnap (hétfőn hozzák haza). Nem találom a helyemet, unom magam. Nincs aki egész nap szóval tart, aki ezt kér-azt kér. Már unom a tv-t nézni is, a gépezést is.
2012. júl. 14. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Míg pici volt, addig ha néha nem volt velem (mondjuk elszaladtam vásárolni), akkor persze hiányzott, de még bennem volt az "előző életem" vagyis a gyerektelen énem, és úgymond nem vettem fel annyira a hiányát.

Most meg már úgy hozzám nőtt, hogy nélküle már minden furcsa, egy egyszerű bevásárlás is, nem hogy ha nincs itt pár napig. :)

A részemmé vált, ő tölti ki a napjaimat, és most már furcsa ha nincs itt mellettem. Régen szerettem unatkozni is, most meg már azt sem tudom azt hogy kell. :)

2012. júl. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Dettó.

Nekem is már teljesen természetes, hogy egész napomat betölti a lányom, és ha nincs itt furcsa, azt sem tudom néha mit csináljak. :)

2012. júl. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Plusz iszonyatosan tud hiányozni. Nézem a kis játékait olyankor, és bőgni tudnék, hogy nincs velem.
2012. júl. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is igy voltam vele még a szülöértekezletre is elfelejtettem elmenni ami az oviban volt.De nem maradtam le semmiről.Igen teljesen lelassulnak a dolgok,mikor itthol vannak egész nap pörgök.De ha nincsenek itthol akkor fejben én sem vagyok toppon!
2012. júl. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Több napot még nem voltunk egymás nélkül, de mikor elkezdte a bölcsit, kellett vagy két hét, hogy magamra találjak. Nem volt kedvem semmit csinálni, folyton kerestem, ha boltba/postára stb. mentem, ténferegtem a lakásban.
2012. júl. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor én kilógok a sorból, mert én ilyenkor hávájozok :D Mondjuk rendszerint akkor viszik el, ha megyek valahova este, de ha így több napra megy hozzájuk, akkor is tuti szervezek programot, ha meg nem, akkor az a minimum, hogy napközben csinálom azokat a dolgokat, amikben gyerek mellett maximum éjjel lehet elmélyedni, mert nappal nem hagyná, este meg ami belefér, film, net, olvasás, órák hosszat fürdés, bármi, reggel sokáig alvás :)
2012. júl. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
dejo nektek, en annyi mindent cisnalnek! rajzolnek, forditanek, kezmuveskednek, varrnek, jatszanek..:)
2012. júl. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!