Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki otthon unatkozik egész...

Aki otthon unatkozik egész nap, mivel üti el az időt? Párotok mennyit van veletek, mit csináltok közösen?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 08:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
5 hónapja vagyok itthon hamarosan szülök.Házi munka,a babának készítettem elő mindent,pihenés,olvasás,tv,számítógép,amíg jó volt az idő sétáltam,közben maszek munkát is vállaltam.A párom reggeltől estig dolgozik csak a hétvége szabad de az se mindig ezt a legnehezebb elviselni.Amikor itthon van mindenben segít.
2010. febr. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Szia én az elejétöl kezdve itthon vagyok mert veszélyeztetett vagyok! párom "hetelős" munkán van csak hétvégén van itthon. leginkább tv-zek netezek olvasok néha átjön vakamelyik barátnőm vagy én megyek hozzájuk. elég uncsi valóban sokszor már én sem tudom mit kezdjek magammal. hétvégén ha itthon vana párom együtt elmegyünk bevásárolni mostmár lassan nézegetjük a babaholmikat. esetleg rokonlátogatás hálistennek tesomék közel laknak hozzánk . néha elmegyünk együtt valahová ebédelni vagy vacsorázni kicsit romantikázunk. felüdülés számunkra minden hétvége.
2010. febr. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Én például németül tanulok, főzök, sétálgatok, kismamatornára járok, babacuccokat vásárolgatok, netezek és olvasgatok. Nagyon élvezem, bár néha nekem is hiányzik a társaság, ekkor felhívom valamelyik barátnőmet és elmegyünk kávézóba dumcsizni. A párom kb. 5kor jön haza a munkából, akkor meg beszélgetünk, szeretgetjük egymást, moziba megyünk.

24 hetes km

2010. febr. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Sokat ültök a lakásban? Igazából 1 hete vagyok itthon és még nehéz feltalálnom magam a nyüzsiből... A párom is itthon van és így már szinte túl sokat vagyunk együtt, nem akarok az agyára menni. Nem tudom mennyi az egészséges együtt töltött idő és hogy mennyi a normális program. Egész életemben csak güriztem és nem hogy fáradt lennék, hanem nem bírok leülni... Mindig csak mennék, ő meg nem.
2010. febr. 11. 08:56
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
mi is hasonlóak vagyunk. én épp ezért dolgozom, és szeretnék is addig, amíg nem ártok vele a babának. Itthon voltam 2 hetet, amikor kicsit beteg voltam, hát nem bírtam nyugton maradni. Ha nem dolgoznék tovább, akkor sokat sétálnék, kismama tornáznék, főznék-a fagyasztóba, hogy legyen tartalék a szülés utáni időre, és kézimunkáznék a babának sok szép holmit, meg olvasnék szülésre felkészítő könyveket. De igyekszem nem a férjemet fárasztani amikor mellettem van, hadd pihenjen ő is.
2010. febr. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Én meg tőle várnám el hogy szórakoztasson, de hát neki is megvan a saját privát szférája...
2010. febr. 11. 09:13
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Jó ez a kérdés, én is szoktam ezen gondolkodni:)

Mi már a végén járunk a terhességnek, 1 hónapja vagyunk itthon. sokat dolgoztam előtte én is, és nagyon fura volt itthon lenni, nagyon unatkoztam. Rengeteg a felesleges energiám. Mostanra kialakítottam egy menetrendet magunknak. Minden nap főzök, kicsit takarítok, pakolászok, sajna nem tornázhatok, pedig nagyon jól esne sokszor. A kórházi táskát már nem is tudom, hogy hányszor átnéztem, átpakoltam, tiszta őrület. Mikor férjem hazaér a melóból, akkor olyan jó egy kicsit rátelepedni, Ő meg nyugalomra vágyna. Jár kel a lakásban, én meg megyek utána, mint egy kiskutya.

Jönnek a barátnők is látogatóba, meg a szüleim, anyósom, így eltelik a nap, de jó lesz már ketten itthon lenni a kislányunkkal.

2010. febr. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 LN09 ***** válasza:
100%

Én is az eleje óta itthon vagyok. Amikor utolsó munkanapon voltam, azt hittem megőrülök, annyira vártam, hogy végre itthon legyek.

Ennek már 4 hónapja. Az én férjem is állandóan dolgozik, ha hazajön mindjárt a nyakába ugrok :) Van, hogy el sem engedem dolgozni :)))


Én is netezek, tv-zek, dvd-zek ( egyszer megfogadtam, hogy ha terhes leszek és itthon leszek, az összes dvd filmet megnézem amink van, hát nem igy lett ), ALSZOK!!! mert ugye szülés után már nem nagyon lehet. Meg igy hamarabb is megy a nap. Aztán takarítok, főzök... El lehet lenni, de nagyon nehéz.

Hétvégente megyünk anyósékhoz, vásárolni. Na ez a legjobb, kicsit kimozdulni. Egy bevásárlásnak is tudok örülni :)

2010. febr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Én is itthon vagyok az eleje óta, mert a munkámat nem csinálhatom terhesen, meg volt egy vetélésem is. 29 hetes vagyok és néha nagyon nehéz, meg a párom félt is az első miatt, nem is nagyon akar engedni sehova. Szerencsére, vagy épp szerencsétlenségemre utolsó éves vagyok a fősulin, úgyhogy van mit csinálnom (szakdolgozatot kéne írni, de nagyon lassan haladok vele). Ennek ellenére nagyon jó kimozdulni néha, már az is jólesik, ha elsétálok a boltba.

2010. febr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

én az elejétől itthobn vagyok.hát amikor párom dolgozik akkor általában főzök,takarítok,netezek,olvasok,pihizek.ha meg itthon van akkor pedig vele foglalokozom.nem igazán mozdulunk ki.ilyen időbe hova?nincs kedvünk télvíz idején csavarogni.majd tavasszal...


26 hetes km

2010. febr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!