Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem akar mostanában...

Miért nem akar mostanában elaludni? 3 éves

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben olyan szépen ment. Befeküdt az ágyába, puszi, ölelés, betakargattam, leültem nem messze tőle (egy szobában alszik velem), és 10-15 perc alatt elaludt.

Most meg napok óta mondja, hogy nem akar aludni, nyöszörög, felálldogál. Most két napja azt kezdni, hogy "fáj a hasam", és ezt nyöszörgi hosszú időn keresztül. Arra már rájöttem, hogy nem fájhat neki, mert egész nap nem fáj, csak alvásnál, amikor már majdnem elalszik (este és délben is), akkor kezdi, aztán egy órával később ahogy kezdte abba is hagyja.

Ma a délutáni alvásnál kérte, hogy menjek ki, és úgy aludt el, hogy egyedül volt, csukott ajtónál.

Lehet, hogy kéne neki a külön szoba? Amióta megszületett egy szobában van velem, de van egy másik szoba is a lakásban, csak nem gondoltam rá, hogy még átrakom, későbbre akartam. Lehet, hogy már igényelné?


2012. júl. 15. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem szorong valamiért? Nem volt veszekedtetek sokat az elmúlt napokban? Az esti hasfájás is gyakran szorongásos tünet.


Az is lehet amit írsz, hogy egyedül aludna már. Érdemes lenne megpróbálni! Talán most jött el az ideje!


Ez a hőmérsékletingadozás sem kedvez az elalvásnak gyerekeknél, pont a minap volt egy műsor, amiben arról volt szó, hogy a mostani időjárás alvászavarokat okoz a kisgyerekeknél.

2012. júl. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem szorongok többet, mint általánosságban, csak az apró gondok nyomják a szívem. De különös gond nincs.

Rajta kívül nincs kivel veszekednem, vele meg nem nagyon szoktam szerencsére :)


Az időjárásra is gondoltam, akkor talán lehet benne valami.

Majd megpróbálkozom a külön szobával.


Köszi!

2012. júl. 15. 16:56
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja, és nem hiszem, hogy ő szorongana. Amúgy mosolygós, viháncolós (és hisztis-akaratos :D) kisördög :)
2012. júl. 15. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!