Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves kisfiamnak mostanában...

4 éves kisfiamnak mostanában rohamai vannak, ez vajon epilepszia?

Figyelt kérdés
Egy pár másodpercig tart és eltorzul a kis arca közben. Az a probléma hogy nincs róla videó. Az mr vizsgálat kizárta az epilepsziát, de én azt olvastam, hogy van olyan epilepszia is ami agyi elváltozással nem jár. Mi baja lehet a kisfiamnak?
2012. júl. 15. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak hajlama van, elég sok kisgyereknél előfordul. Mennyetek orvoshoz.
2012. júl. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már voltunk orvosnál, de a doktornőnek meggyőződése, hogy nem epilepszia. Pedig nézegettem videókat az epilepsziáról és nekem nagyon úgy tűnik, hogy az. Van olyan epilepszia amit az MR vizsgálat nem mutat ki, mert nem jár agyi elváltozással. Nagyon kétségbe vagyunk esve! :(((
2012. júl. 16. 15:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Vidd el egy másik orvoshoz is. Barátnőm gyerekének akkor jött elő, hogy hajlama van, amikor lázas lett és elájult. Szóval néze meg még egy orvossal,ártani nem árt és te is megnyugszol.
2012. júl. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!