Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Itt a nyári szünet, a ti...

Itt a nyári szünet, a ti csemetéitek is kibírhatatlanok otthon? Nálatok is vitáznak, idegesek, kibírhatatlanok? Mit tesztek ellene?

Figyelt kérdés
4-6 éves gyerekeink egész nap eszik egymást, már az idegeinkre mennek :-( Veszekednek, kötekednek, semmi nem jó nekik, egyre többet kiabálnak. :-(

2012. júl. 16. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Hiányzik az ovi, a társaság, a programok...

Náluk is.

Nem tudom hogy fogunk 5 hetet kibírni....

2012. júl. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi nagyon sok programot csinálunk nekik, minden napra jut valami.:)

Van, amikor csak játszótér, fagyizás, de le vannak foglalva, és nincs gond velük.:)


Persze, azért így is van, hogy megy a vita.:)

2012. júl. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ááááááááá, nálunk még nincs is szünet, de amikor itthon vannak, akkor is ez a fő program, képzelem mi lesz 5 hétig... Abból 1-1 hetet a 2 nagymamával töltenek, akik néha már pár óra alatt besokallnak tőlük, így azt találtam ki, hogy majd 1-1 napot elviszem magammal dolgozni a nagyobbik fiamat.

5 napot nyaralunk majd közösen, 1-1 hetet pedig felváltva vagyunk itthon velük a párommal.

Lehet, hogy a 2 hét alatt nyugtatókon fogok élni mellettük :)))

2012. júl. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Látom, nem csak nálunk van ez így. :-)

Részükről fokozott a probléma, hiszen lakásfelújítás alatt, költözés előtt állunk. Azt sem tudjuk hol áll a fejünk, nagyon nem hiányzik a gyerekek itthoni hangzavara. :-(

El vagyunk maradva a szervezéssel is, mert másfél hétig beteg volt a család. (sorban végigment rajtunk egy vírus) És ha nem lenne elég, ma felszólítottak, hogy a gazt tüntessük el a telkünkről. (férfiasan bevallom ez érdekelt épp a legkevésbé most)

Nem tudom, miként fogjuk elviselni a csemetéket szeptemberig. Egy hétre a nagyobbik megy majd táborba, de a maradék 4 hét... :-(

A kicsi most fejezte be a bölcsit, ősszel oviba megy. Néhány nap után, már most odáig van, hogy hiányzik neki a napi rutin, azaz a bölcsőde.

Jó ötlet a mindennapos program megszervezése, akár csak a játszótér...de jelenleg nincs időnk rá. :-(

2012. júl. 16. 20:50
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez van, 3 és 5 évesek. A kicsi ugyan még csak most kezdi majd az ovit, de a nagynak látom,hogy hiányzik az ovi. Ráadásul én bajban vagyok, mert 36 hetes kismama vagyok és nem tudok már bicajozni, sokat csavizni vele-velük. Majd csak átvészeljük a nyarat, nyugi...!
2012. júl. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem "csak" egy van, de ezt az egyet egyedül nevelem. Nálunk az a baj, hogy néha rátör az unatkozás és akkor csak ül a Minimax előtt. Sajnos nem tudok vele a nap minden percében foglalkozni, így ha éppen dolgom van, akkor ő TV-t néz, nem hajlandó egyedül játszani, csak pár percig. Ha az udvaron vagyunk, akkor jobb, mert homokozik, labdázik, biciklizik. Hiányzik neki a gyerektársaság, persze megyünk játszóra, vagy néha a barátnőmékhez, de az mégsem olyan. Igaz ő csak délelőtt jár oviba, mert itthonról dolgozom, így elhozom ebéd után szinte mindig. Anyukám óvónő ott ahova a fiam is jár és most a héten elviszi magával, de jövő héttől újra itthon lesz.
2012. júl. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!