Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 eves gyereknek mar vennetek...

2 eves gyereknek mar vennetek futo bicajt? Vagy inkabb vegyek egy nagyobb motort neki?

Figyelt kérdés
2012. júl. 18. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Motor már kicsi neki szerintem.- Inkább futóbicaj, vagy segédkerekes.
2012. júl. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi ilyet vettünk, az 5.:

[link]

Ezzel is tud szaladni, a fiam is imádja.

2012. júl. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én futót vettem neki kétéves korában
2012. júl. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
barátnőmnek 2 és fél éves a kisfia és most vett neki de ő nagyon ügyes gyerek,az én fiam ugyanennyi idős de még fényévekre van a futóbiciklitől...
2012. júl. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nagyobb motort vettem, ilyet:

[link]


Futóbiciklit most kapott, négy éves, és nagy méretűt vettünk neki.

2012. júl. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam 29 honapos es nekunk mindketto van. Pont olyan kismortunk van mint amit az 5-dik valaszado linkelt. A fiamnak a mindene. :)) Ezzel fekszik es ezzel kell. Reggel az elso szava: "motorbicikli". Junius elejen kapta. Majusban kapott futobiciklit de nem tudott vele kozlekedni, nem igazan erdekelte. A nagyszulok vettek neki egy ilyen kismotort nyaralaskor. Nem akart eljonni a nagyszuloktol csak ha hozzuk a kismotort. Igy kerult hozzank vegleg belegyomoszolve a borondbe (repulon jottunk haza). Par napja viszont probalgatja a futobiciklit es eleg jol megy neki. Gondolom a kismotor segitett elsajatitani a tehnikat most mar csak az egyensuly erzeken kell dolgozni egy kicsit. De a kismotort meg mindig jobban szereti mint a futobringat.
2012. júl. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A fiam két évesen kapta meg a futóbicaját, 25 hónaposan pontosan karácsonyra. Előtte a szülinapjára pedig nagyobb motort is kapott. Motorral azért gyorsabban közlekedik, bölcsibe járós volt a motor. De a futóbringát is ügyesen megtanulta, hamar feltett lábakkal ment vele métereket. Szóval a kettő nem zárja ki egymást. Most 2,5 évesen a 14-es pótkeres bicajt fogja kapni a születendő hugitól, hogy a pedálozást is gyakorolja.

Esetleg ha van rá lehetőségetek kipróbáltatni vele a futóbicajt ismerősnél, vagy játszón kölcsönkéritek, hogy hogy viszonyul hozzá. De ha van nálatok dechatlon, ott is ki tudjátok próbálni.

Én ezt javaslom, nekem is nagyon bevált (a súlya és a fogása): tanulobicikli.hu

2012. júl. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam márciusban kapott a 2.szülinapjára futóbiciklit. /Tanulobicikli.hu/ Imádja, minden nap megyünk vele valamerre, már meglöki magát és mind a két lábát "feltéve" megy, jó egyensúlyérzéke lett!!

Szerintem futóbicajt vegyél.

2012. júl. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!