Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen pizsit kell vinni...

Milyen pizsit kell vinni ovikezdésre?

Figyelt kérdés
Rövid újjas nadrágost vagy hosszú újjast nadrágost?
2012. júl. 19. 06:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Attol függ , hogy milyen idő van , általában még szeptember elején meleg szokott lenni , ezért én rövidujjas és rövid nadrágosat viszek. Két hetente adják haza nálunk az ágynemüt mosásra és ha hidegebbre fordul az idő , akkor mehet a hosszú újjú.
2012. júl. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vigyél hosszú pizsamagatya mellé egy pólót, én itthon abban altatom őket. Ovi nálunk csak szep.-től lesz, majd megnézem, akkor milyen időjárás lesz és olyat kap.
2012. júl. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk az oviba nem kell pizsama. Nyáron bugyiban, pólóban alszanak, ha hűvösebb van , akkor meg harisnya, hosszú ujjú. Amiben reggel mennek.
2012. júl. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nálunk se pizsi se ágynemű nem kell. levetkőznek bugyira,pólóra,és úgy alszanak. sztem kérdezd meg
2012. júl. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk nyáron nem kell pizsi, ősztől hosszút viszek
2012. júl. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk nem kell pizsi, a benti ruhájukban alszanak.
2012. júl. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk sem kell pizsi, leveszik a nacit és a zoknit és úgy alszanak.


Ha kellene akkor rövidujjú rövid vagy hosszú nadrággal, ez ovifüggő (nálunk spec állandóan nagyon meleg van)

2012. júl. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nálunk kell vinni pizsit majd akkor veszek neki rövid újjast meg hosszut.
2012. júl. 20. 05:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!