Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van még ilyen hisztis gyerek?

Van még ilyen hisztis gyerek?

Figyelt kérdés
-tettem fel a kérdést magamnak századszorra,mert a 2 évesem a héten meg van zakkanva.Jó,sosem volt egy nyugodt gyerek,bárhol képes volt eddig is földhöz csapni magát,ha valami nem tetszik,de most...pl:tegnap indulunk a mamához,oké,jön.De útközben már elkezdi a visítást,azt sem tudom miért.Odaérve nem hajlandó kiszállni az autóból,kb:10perces hiszti következett.Estére jöttem rá buksikám éppen a másik mamát vette a fejébe,rá gondolt,és hát nem odamentünk..Vígasztaljatok kérlek:lesz könnyebb a hisztis gyerekkel valaha?Van még ilyen "vásott kölyök"mint az enyém?

2012. júl. 20. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Van,bár az én lányom ilyenekért pont nem hisztizik,de annyira akaratos,hogy ha valamit a fejébe vesz,akkor nehéz lebeszélni róla.Ráadásul agresszív is,csap,ha nem tetszik valami.Két évesen kezdte,addig egy tündéri,nyugodt kislány volt.Iszonyat,mert az egyik percben simogat és bújik,a másikban csapkod és durvul.Most lesz három éves és két-három hónapja már jobb a helyzet,de azt hittem előtte,hogy megőrülök.Én először mindig elterelem a figyelmét,ha ez nem megy,akkor szigorú leszek és nem hagyom annyiban a dolgot,mert egyszer engedek és hosszú hónapok munkáját teszem tönkre.Tarts ki,és legyél nagyon következetes.
2012. júl. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Hát ez a tegnapi csak 1 a sok közül.Mostanában minden apróság.Elfogy a chips,van másik,de az nem jó,neki pont az kell..stb.Szóval katasztrófa mostanában.Képtelenség elterelni a figyelmét,annyira visít,nem is hall szerintem ilyenkor..tesója(ikrek)ennyire nem hisztizik,de ketten sokszor két egyforma dolgon is összebalhéznak..
2012. júl. 20. 14:04
 3/4 anonim ***** válasza:

ezt tudom ajánlani:

[link]

2012. júl. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,egész jó!
2012. júl. 20. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!