Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális viselkedés ez amit a...

Normális viselkedés ez amit a kislányom csinál, vagy ő extra hisztis? Tudom hogy a dackorszakban van, de minden gyerek ilyen ebben az időszakban?

Figyelt kérdés
2éves 4hónapos,már egy ideje a dackorszakát éli. Amit ma csinált az kissé megijesztett. Nem hagytam neki valamit,ezért olyan de olyan csúnyán nézett rám,rendesen félelmetes volt. Tépte a haját,konkrétan kitépte a hajgumit. Két kezével megfogta az arcát és veszettül elkezdte forgatni,majd levágta magát a földre,és torka szakadtából visított,közben a derekát meg-meg emelte majd a földhöz csapta. Ha rászóltam üvöltötte hogy neeem. Rendesen bevörösödött,és taknya-nyála egybefolyt.

2012. júl. 8. 23:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
ilyenkor le kell önteni egy kancsó vízzel..semmiképp ne hagyd rá mert utána majd nem tudsz vele mit kezdeni.
2012. júl. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
el kell vele hitetni hogy a hisztivel nem megy semmire
2012. júl. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Normális. Hiszti. És ne öntsd le vízzel, remélem mondanom sem kell... Ölelés, ha más már nem segít. Attól még lehetsz következetes! A legjobb, ha ne hagyod, hogy idáig jusson, ami nek leginkább az a titka, hogy nem mész bele a játékába. Leegyszerűsítve, nem, de, nem, de, de neeeem! de deeee! És mindkettő egyre idegesebb!! Nem könnyű, de neked kell felülkerekedni ezen a problémán, elterelni a figyelmét, alternatívát felajánlani, és nem ragaszkodni az üres tiltáshoz! Kitartás!:)
2012. júl. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A földön fetrengést pedig egyáltalán ne vedd figyelembe. Először csak úgy csinálsz, mintha nem látnád, és nem is zavar, aztán már tényleg nem fog zavarni, és ha ő megérzi, hogy nyugodt maradtál, és kicsit sem figyelsz rá, akkor egyre rövidebbek lesznek a hempergések, majd megszűnnek.
2012. júl. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
mért attól hogy kap eg ykis vizet vagy megmosdatod semmi baja nem lesz csak lenyugszik
2012. júl. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

az én császárnőm ( :D ) csak még jobban felidegesíti magát, ha vízzel megmosom, ezért ezt nem is csinálom.

nem szoktam vele foglalkozni, ha ennyire vergődik.

nem is csinálja sokszor.

nálam az jött be, ha valami nézeteltérés és hiszti van:

először normál hangon megkérem, hogy fejezze be, ha semmi akkor egyszerűen nem veszek róla és a hisztiről tudomást.

ha befejezi akkor megköszönöm és puszi

2012. júl. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát ez jó :D

Én ismerek olyan gyereket, akit ha ilyenkor meg mersz ölelni, örülj, ha nem vájja ki a szemed. Neki az arcát szokták megmosni, és attól nyugszik le.

Tudjátok, minden gyerek más, mindenkinél más módszer válik be.

A tesómnak bizony a kancsó víz volt az ellenszere.

2012. júl. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

Még mindig azon nevetek, hogy anyuka megköszöni a gyereknek, hogy abba méltóztatott hagyni a visítást.

Hova tart a világ, istenem...

2012. júl. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én simán kimegyek a szobából, pár másodperc és abbahagyja, mert nincs közönsége. Sokszor pedig megmosom az arcát hideg vízzel, az én kislányom megnyugszik tőle.
2012. júl. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Éppen a vízzel volt a gond!:) Játszótéren voltunk,és nem hagytam neki vizeskedni este fél 8kor. Utána még ment volna vissza a homokba. Egy távoli játszótéren voltunk és még haza is kellett menni. Ha a közeli játszón vagyunk,felőlem csinálhatja,mert 5perc alatt otthon vagyunk.
2012. júl. 9. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!