Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 30-as faktorú naptejjel nem...

30-as faktorú naptejjel nem barnul a gyerek?

Figyelt kérdés
Kisfiamat 30-as naptejjel kenem,szinte semmit nem barnul. Más kisgyereket ahogy nézek,csokibarnák. Őket nem kenik semmivel,hogy igy lebarnultak? Tudtommal legalább 30-as kell a kisgyereknek,de az 50-es a legjobb. Tavaly 50-essel kentem,akkor se barnult semmit,ezért gondoltam,hogy elég most a 30-as,de igy se barnul semmit. Ti gyereketek barnul a 30-as naptejtől?
2012. júl. 20. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk 50-es van, de csak akkor kenem, ha nagyon muszáj. Pl. vízparton, vagy nagyon magas UV-ben, vagy ha épp délben vagyunk kint. Amúgy nem. Nagyon jó színe van a lányomnak, könnyen barnul.
2012. júl. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene amúgy barnulnia?

Én pl. felnőtt létemre sem vagyok barnulós...akár kenem magam, akár nem, alig barnulok (bár nem is bánom).

Lányomat 50-es naptejjel kenem, ha kell. De amúgy ő sem barnulós fajta úgy látom. Szerintem vannak ilyen bőrtípusú emberek.

2012. júl. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én felváltva 30 és 50 faktorral kenegetem a gyerekeimet, mikor melyik kerül a kezembe, és ők sem barnulnak egyáltalán. De én nem is akarom, hogy barnuljanak, D vitamin így is jut a szervezetükbe, nem kell, hogy barnák legyenek. Én sem szeretek barna lenni, nem tartom egészségesnek.

Ismerős gyerekek totál barnák, őket nem keni az anyukájuk semmivel.

2012. júl. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

TAvaly 50-sel kentem a lányom és barnult.

Most 20 hónapos 30asat vettem, elfogyott-barnult a lányom, tegnap pont 50eset vettem.


Egyébként apukától örökölte-ha lehet ilyet-mert kimegy a napra és olyan szép színe van rögtön, én meg fehéren virítok,akármit csinálok:(:(

2012. júl. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is sokat számít a hajlam. De ne foglalkozz azzal hogy barna-e vagy sem. Az a lényeg hogy védd a káros UV sugaraktól és nem az hogy szép barna legyen. Inkább legyen egy fehér, de egészséges bőrű gyerekem. Én úgy hallottam hogy a gyereket két éves koráig 50-essel kell kenni.
2012. júl. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Bőrfüggő. Én pl. ugyanazzal az 50-essel kenem mindkét lányom, az egyik sokkal barnább, mint a másik, pedig ugyanannyi időt töltenek a napon.
2012. júl. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!