Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2-3 éves kisgyereknek melyik...

2-3 éves kisgyereknek melyik ágy jobb? Folyt lent

Figyelt kérdés

A fenyőfa ágy matraccal vagy a kárpittal mindenhol bevont? Melyiket vennétek,ha az ára nem számitana?

[link]

[link]


2012. júl. 21. 14:52
 1/9 A kérdező kommentje:

[link]

Ez a másik.

2012. júl. 21. 14:54
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a fenyő ágy jobban tetszik.
2012. júl. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én 2,5 éves lányomnak szövetes van. Én nagyon szeretem, és nem vágyom fenyő ágyra, mert ez körben is puha. És amikor a lányom fordul, vagy éppen "fel van tapadva" a kiságy szélére, (ami ugyebár mindennapos és mindenéjjeles dolog), nem üti be a kezét/lábát/fejét.
2012. júl. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a fát venném inkább, nekünk is az van, ilyesmi: [link] Esetleg nem találtál olyan ágyat, ami nem hosszabbítható, hanem fix? Mi is néztük ezeket a hosszabbíthatókat, de nam találtam annyira stabilnak, ráadásul a matrac is darabokból állt, hogy megoldható legyen a hosszabbítás.
2012. júl. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a matracos ágyak kényelmesebbek, és egy jó matraccal egészségesebbek. Mi midkét gyereknek kókuszmatracot vettünk.
2012. júl. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fenyő matraccal.
2012. júl. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mindkettő jó, a ti ízlésetektől függ, hogy melyiket választjátok. Nekem a fenyő ágy esztétikusabb, és azt jobban kedvelem. A hosszabbítható ágyakkal viszont az a gond, hogy gyakorlatilag csak szivacsmatracot lehet bele venni, mert elég furfangos alakjuk van. Aztán lehet, hogy készítenek egyedi kókuszmatracot is. Mi azért választottunk egy fix, nem kihúzhatós ágyat, mert abba tudtunk kókuszmatracot venni, és ez a 160x80-as méret is jó kb. 8 éves korig. Nekünk ilyen van:

[link]

2012. júl. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a körbetámlás heverő van, de örököltük. Ha nekem kellett volna venni, akkor a fenyőt vettem volna, mert az sokáig jó, nem kell pár év múlva még egy ágyra beruházni.
2012. júl. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

fenyőt venném meg.

a fiúnknak is azt vettünk. de majd jövőre a lányunknak is az lesz!

2012. júl. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!