Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Repülőn mivel lehet lefoglalni...

Repülőn mivel lehet lefoglalni egy és két éves gyerekeket két órán át?

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

Ugyanavval mint otthon.Mese olvasás,rajzolás,mondókázás....

Kivéve,ha otthon nem ehhez van szokva,hanem a mese bámulásához,akkor viszel magaddal egy hordózható cd lejátszót,addig sem kell a gyerekkel foglalkozni.

2012. júl. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kár, hogy nem lehet olyan előszűrést alkalmazni, hogy csak kedves és barátságos emberek válaszoljanak. Lehetőleg, akik tudják is, miről beszélnek...

Mivel nem lehet, ezért el kell viselni az olyanokat, hogy "addig sem kell a gyerekkel foglalkozni".

2012. júl. 23. 08:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi tavaly utaztunk az akkor 20 hónapos lányunkkal. Én azt csináltam, hogy az utazás előtt vettem olyan játékot és könyvet, ami újdonság, így az jobban lefoglalta. Vittünk egy mágneses rajztáblát, tudod, amit le lehet törölni, aztán újra rajzolni, 2 új könyvet, és egy mágnesen építőjátékot (ilyet, de mi a kisebbet vettük, ami olcsóbb: [link] és azt hiszem 1-2 kisebb plüssállatot. Kb. 2,5-3 óra volt a repülőút, odafelé egyáltalán nem aludt, de nagyon jól bírta, bár végig foglalkoztunk vele. Hazafelé aludt egy fél órát, de akkor is jól el volt. Jó utat!
2012. júl. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, ezek tök jó ötletek! :)

Én egyedül fogok menni a két gyerekkel, az egyik 16 hónapos, a másik két és fél éves lesz akkor. Szóval a kicsit az ölemben kell majd fognom, a nagy pedig mellettem ül majd. Haaj, valahogy túléljük majd azt a két órát, visszafelé már a férjemmel jövünk kocsival. Bár az sem piskóta (18 órás út), de legalább nem egyedül, és nem zavar idegeneket, ha nálunk megy a sikítozás.

2012. júl. 23. 13:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, még annyit, hogy ha valamelyiküknek van cumija, akkor azt is érdemes vinni, ha kicsit nyugtalan, jó szolgálatot tehet. Meg aztán az evéssel is elmegy majd egy kis idő, mi vittünk kekszet is, a legtöbb repülőtársaság engedi, ha a gyereknek viszed, csak szólni kell az ellenőrzésnél.
2012. júl. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jaja, tényleg, rágcsálni valót is viszünk! Szólni kell az ellenőrzésnél? Ha nem folyadék, akkor szerintem nem kell. Legalábbis hozzánk akárhányszor jön valaki otthonról (külföldön lakunk), mindig hoz magával kaját a repülőre, és még sosem szóltak érte.

Cumi nincs, de cumisüveget szeretnék vinni (majd a beszállás előtt megtöltöm vízzel).

Ja, még egy kérdésem lenne: a kicsi fülével mit csináltatok, hogy ne duguljon be leszálláskor? Én vinni akarok ilyen gyurma állagú füldugót nekik, azt mondják, az sokat segít, de nem tudom, mennyire fogják elviselni. Pláne, hogy a landolás általában kb. 45 perc, tehát elég hosszú ideig ki kell bírniuk...

2012. júl. 24. 11:53
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi még tavaly Malévval mentünk, itthon is, meg hazafelé is (Barcelona) szóltam, hogy van étel és ital a gyereknek. Ha jól emlékszem itthon ránéztek az ételekre (egy bébiétel volt, meg bontatlan babakeksz), az Ibériások meg a kaját nem nézték, de mind a két helyen innom kellett az italból egy kortyot. Mi cumit adtunk a kislányunknak fel- és leszállásnál, de szerintem jó az ivás, rágcsálás is. Nálunk semmi gond nem volt.
2012. júl. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! Jaj, de fura, hogy innod kellett az italból! :) De mondjuk, teljesen érthető, és logikus.

Köszönöm még egyszer az összes válaszodat! :)

2012. júl. 24. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!