Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Magammal vigyem a gyerekeket...

Magammal vigyem a gyerekeket 2 napos vizsgára, vagy itthon hagyjam őket?

Figyelt kérdés

Nem tudom, melyik lenne a jobb 20 hónapos ikreimnek, ha magammal vinném őket kb. 70 km-re vizsgázni 2 napra, vagy inkább ne?


Gondoltam arra, hogy


- itthon hagyom őket, és megkérem a férjemet, hogy vegyen ki szabadságot, viszont kérdés, mennyire lesznek el nélkülem

- itthon hagyom őket, és nappalra bébiszittert hívok, de ez még plusz anyagiakkal is jár

- magammal vigyem a gyerekeket meg a bébiszittert, és vigyáz rájuk a szálláson meg a folyosón, míg én vizsgázom

- inkább a férjemet vigyem magammal

- menjek egyedül, és estére jöjjek haza, reggel meg újra vissza

- menjek egyedül és aludjak is ott, két napig ne lássam a gyerekeket (nem túl vonzó megoldás)


Nem tudom, mi lenne a célszerű, szerintetek?

Ki hogyan hagyta magára a hasonló korú gyermekét először hosszabb időre?


2012. júl. 2. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
férjemre hagyom! 2 nap nem oszt nem szoroz
2012. júl. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Férje hagynám, ha meg tudja oldani. Ha nem, akkor hazamennék este.
2012. júl. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az apjukra hagynám őket. Még mindig inkább, mint egy bébiszitterre... azért mégiscsak az ő gyerekei! Két napot kibír velük, ha már egyszer közös gyerekek! Neked dolgod van, ekkor a társadé a pálya. SZerintem ez alap.
2012. júl. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

A bébiszitterünk állandó, tehát már ismerik a gyerekek.

A vizsga mindkét napja munkanapra esik, ezért lenne gond a férjemnek, nem azért, mert "nem bír ki" ennyit a gyerekeivel. :)

2012. júl. 2. 21:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Férjemre hagynám, és este hazamennék, reggel vissza. Tudsz autóval menni?
2012. júl. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Pestre kell mennem, és én nem merek ott vezetni... főleg hogy vélhetőleg amúgy is tök ideges leszek...:(

Igen, ez még bonyolítja a dolgokat.

2012. júl. 8. 11:42
 7/8 anonim ***** válasza:

És ha letennéd a kocsit valami külső kerületben, és onnan bkv?

Ha nem tudnék kocsival menni, már átgondolnám. De még úgy is inkább hazamennék estére. Mennyire van messze tőletek így időben?

Én volt, hogy úgy mentem vizsgázni, hogy reggel 7.30-ra be kellett érni, ezért 4-kor keltem. Tudtam volna ott aludni előző este, és akkor nem hajnalban kelni, de végülis nekem így megfelelt. Vonaton, buszon volt időm mindent átolvasni még egyszer (aminek szerintem már semmi értelme, csak a lelkiismeretem nyugtatja :D)

2012. júl. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

vonattal, busszal kb. 60-70 percnyire vagyunk, de vsz. nálunk is így lenne, hogy kelés 4-kor...

Most úgy tűnik, mindkét vizsganap korán kezdődik, szóval talán 2x is fent kéne aludnom, ha arról van szó. :(

Eddig 5 óra volt a legtöbb, amit távol töltöttem a gyerekektől, és nem tudom, hogy viselnénk, mind ők, mind én!

Apjuk azt mondja, itthon tud lenni velük napközben, ez a része úgy tűnik, megoldott lesz. De az esték, éjszakák kérdése, hááát...?


Utolsó, neked mekkora volt a csöppséged, és hogy viselte a távollétedet, mikor vizsgáztál?

2012. júl. 8. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!