Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Problémás nagyon a fiam....

Problémás nagyon a fiam. Sokszor itthon lányruhákat vesz fel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már egy éve észrevettük a férjemmel, hogy a kisfiam, aki lassan 11 éves, vonzódik a női ruhák iránt. Sokszor észrevettem, hogy a nővére bugyiját veszi fel, vagy szoknyát, persze csak itthon. De az is előfordult, hogy az én nejlonharisnyámat húzta a lábára. Elhiszem, hogy a nejlonharisnya kényelmes ruhadarab, de egy fiúnak nem kellene felvenni ilyen lányos ruhát. Nem tudom, tanácstalan vagyok, hogy mit tegyek?
2008. máj. 7. 08:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

beszélj szakérövel.


nem feltétlen jelenti hogy felnött korában homosexuális lesz. pl van egy show ahol férfiak nöi ruhákban vannak , és fotozásra járnak... de az életben nem transzfesztiták, szeretik a nöi ruhákat és fel is öltöznek néha, de fgeleségük van és a férfiakkal soha nem sexelnének. ha kislányod fius ruhákban akarna járni és az öccse tornacipöjét, poloját hordja az csak max fius. de egy fiunál már megijedsz. szerintem a gyerekkel is beszélj, kérdezzd meg miért veszi fel? tetszik neki? magán tetszik jobban vagy egy lányon az a ruha?

2008. máj. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sajnos hordani szereti, mert csinosnak és kényelmesnek találja
2008. máj. 7. 08:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Unokaöcsém lakkozta a körmét,meg ilyenek...majd ah elkezdett serülni megférfiasodott.Szerintem a te fiad is kinövi.

Ha mégsem,akkor fordulj szakértőhöz.

2008. máj. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

Épp olvasok egy jó könyvet: Dühöngő ifjak, dr. Ross Campbell írta; amit írsz, az a könyv alapján a fiad haragjának nem tudatos kifjeződése, haragszik rátok azért, mert nem érzi, hogy szeretitek. Persze ti szeretitek, csak talán nem megfelelően fejezitek ezt ki. Próbáljatok vele sok időt tölteni, csak úgy, hogy jól érezzétek magatokat, fontos a testi érintés (átölelni, megveregetni a vállát, ilyesmi), amikor csak lehet.

Meg lehet figyelni, hogyan fejezi ki ő felétek a szeretetét: átölel, segít, ajándékot vesz, próbál-e beszélgetni, vagy csak kimondja? Mert az az ő szeretet-nyelve.

2008. máj. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Történt valami változás azóta?

Valahol olvastam, hogy egy anyuka, akinek hasonló "problémája" volt, úgy oldotta meg, hogy egyik reggel egy szoknyát és egy harisnyanadrágot tett ki a szék hátára, emígyen: ma ebbe mész az iskolába...

A fiú persze nyilvánosan nem vette fel. Ez egy megoldás lehet.

2009. jún. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kinőtte már?
2011. szept. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!