Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves kislánynak mit lehet...

4 éves kislánynak mit lehet vinni ajándékba? Van valami "divatos" édesség, csecsebecse? Nem szülinap, csak régen láttuk őket, úgyhogy nem olyan nagy dologra gondolok.

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Milka csoki, 1 plüssállat vagy a kettő egyszerre ;)
2009. júl. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

valami aranyos kispárna, bögre, plüsállatka, mese dvd,

mi összeállítottunk egy kosarat gyümikből,meg ilyesmi dolgokból amit egy olyan korú gyerek megeszik.

2009. júl. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én Mikuláskor is az aszalt gyümit, műzliszeletet részesítem előnyben. Vagy vihetsz kakaóport, gyerekkávét, Macikávét. Igaz, hogy azt rögtön nem tudja megkóstolni, de biztos azt fog kérni aznap vacsira.

Vagy én mostanában sok gyereknek vittem buborékfújót, olcsó és ilyen melegben el lehet vele szórakozni.

2009. júl. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. júl. 16. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!