Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vinnétek ügyeletre a gyermeket...

Vinnétek ügyeletre a gyermeketeket, ha 3. napja tartó gastroenteritise van, láza már nincsen, alig itatatható, ami után pár percen belül vizes-zöldes hasmenése van?

Figyelt kérdés

A héten voltunk csütörtökön és pénteken a gyermekorvosunknál aki azt mondta,hogy vigyem majd hétvégén ügyeletre a kislányomat ha úgy látom.

Viszont tudom,hogy az ügyeleten nagyon rosszul fogadják az embert ha ők nem érzik indokoltnak a megjelenést.


2012. júl. 28. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha alig itatható, ráadásul az a kevéske innivaló azonnal távozik is a hasmenéssel, akkor gondolkodás nélkül vinném, ha csúnyán néznek rám, ha nem. :( Szóval szerintem vidd, mert ez indokolt megjelenés lesz, és készülj fel arra is, hogy lehet, hogy maradnotok is kell.
2012. júl. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt ők is indokoltnak fogják érezni. Egyébként a gyerekorvos javasolt valamit a hasmenésre? Ezek szerint nem használ?

Szerintem is bent tartanak majd titeket infúzióra. És kb 3 napra számolj, mert kevesebb ideig nem éri meg a kórháznak. Már eleve viheted a cuccokat, amit a kórházba szánsz.

2012. júl. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem,a kórházba vinném egyenest!Az ügyelet-ha úgy látja-úgyis oda fog tovább küldeni.Vagy azt mondják,hogy ne parázz,semmi gond,itasd(holott mint írtad alig itatható,és utána hasmenése van).Olyan nagyon meleg van,hogy ilyen előzményekkel gyorsan kiszáradhat.JOBBULÁST!2gyerekes+31hkm
2012. júl. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nézd,hasonló miatt mi már megjártuk,vidd be a kórházba, 1 hetet volt bent a fiam, ha előbb lépek,nem történt volna meg.
2012. júl. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hogy vagytok?
2012. júl. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm jobban vagyunk végre.

A javulást azt hozta meg,hogy vettem a patikában a gyerekek hasmenésére javasolt sárgarépás-rizses Hipp-es italt.

Étvágya még nem tért vissza ,még fájlalja a pocakját,de végre nincs 2 percenként hasmenése,nem akarok hazudni de kb 60 pelust használtunk el pár nap alatt .

2012. júl. 30. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!