Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 20 hós kislányom egy hete...

20 hós kislányom egy hete kemény golyókat kakil, egy nap vagy három alkalommal. Nem használ nála semmiféle szer. Másnak ilyen problémája?

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 07:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Kevés tészta-féle és sok gyümölcs, főzelék biztos megoldja a dolgot!
2012. júl. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok gyümölcs, zöldség és SOK VIZ!
2012. júl. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez a helyzet!!

De nekünk a szobatisztasággal függ össze, nehezebben megy egy kicsit,mióta nincs pelus.

De hiába próbáltam én is mindent, őszibarack, szilva, meggyszósz, borsóleves, ezektől a lányom mindig könyebben kakil, +1,5l folyadék és a 2.5-2.5 dl tej reggel este.

A helyzet változatlan:(

2012. júl. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Elég sokat iszik ( napi 1,5-2 liter), enni is mindenfélét.Remélem hamarosan megoldódik ez a probléma.
2012. júl. 31. 14:14
 5/5 Bea1202 válasza:
Egy éves késéssel már mindegy, de a fiamnál az használt régebben, ha tettem egy kis cukrot a tejébe.
2013. júl. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!