Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor mi csinálunk...

Most akkor mi csinálunk valamit rosszul? 5 hónapos babája másnak is felébred több alkalommal (3-4-szer) éjszaka? itt mindenhol azt olvasom, hogy ilyenkorra már végigalusszák az éjszakát. Akkor most velünk van a gond?

Figyelt kérdés
2009. dec. 3. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi 5hósak vagyunk 2!! óránként kel fel enni!

Minden éjszaka!


Semmi gond,nyugi:)

2009. dec. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs veletek semmi gond! Nem egyformák a babák! nekem a nagyobbik lányom volt ilyen sokszor ébredő éjjel, de cicizett egy kicsit és aludt is vissza. Most a pici lányom 2x ébred éjjel cicizni. És szerintem ez így van jól. ha kicsit később ébred, mint megszoktuk, már nagyon feszül a mellem a tejcsitől és alig várom, hogy ébredjen és kiszopizza. Kicsit nehéz ez az időszak most nektek én tudom, de kitartás. Egyébként ha ébred szopizik?
2009. dec. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát nem akarlak elszomorítani de mi 2,5 évesek vagyunk, de még mindig felkell és átjön hozzánk akkor én is rosszul csinálok valamit?
2009. dec. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen,amikor felébred,akkor cicizik egy kicsit,majd visszaalszik...gondoltam már arra is nem -e azért ébred ilyen sokszor,mert éhes lenne?nem tudom mikor lesz már könnyebb:-))?persze még bírom,bár fizikailag is kicsit megvisel a kialvatlanság,annak ellenére ,hogy csak kis ideig van fent,mégis megbolygatja a rendes alvási ritmusomat.
2009. dec. 3. 19:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk dettó ugyanez van, én sem tudok mit csinálni vele, állítólag vannak módszerek, de ahhoz én kevés vagyok, hogy leszoktassam, egyszerűbb ha cicire teszem, de a hajnali ébredéskor már nem, akkor mellettem marad.
2009. dec. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jó annak akinek legalább 2órát alszik a cseppje éjjel. Én még vissza se zuhanok az ágyamba a fiatalúr már nyüsszög, hogy anya cicit, egy percre sincs az ágya a miénktől. Ahogy a szájához ér, már alszik!, de ahogy leteszem aludni, máris kel. Ha tehetné cicivel a szájában aludna, létezne. Csak azt ki bírja?

5,5hónapja hulla anyuka...

2009. dec. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igaz senkinek sem kívánnék"rosszat"",de azért örülök,hogy nem vagyok ezzel egyedül,hisz javarészt azt olvasom,illetve hallom innen-onnan,hogy ilyenkor már nyugodtak az éjszakák..a nagylányom tápszeres volt,nála nem voltak ilyen"gondok"
2009. dec. 3. 19:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs veletek gond. Az én lányom tíz hónapos, és ha már egyhuzamban három órát alszik, én kipihenten ébredek. volt olyan hogy negyed! óránként kelt, és nem volt éhes, csak egyszerűen megébredt, nyöszörgött, ki kellett vennem az ágyából, megölelgetni, amire visszaaludt, majd lefeküdtem, becsuktam a szemem, és kezdtük előlről. Jó bulik ezek :-)
2009. dec. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!