Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit kellett volna csinálnom?

Mit kellett volna csinálnom?

Figyelt kérdés

20 hós kicsimet (lány) letettem aludni. Kiabált, bementem hozzá, és azt látom, hogy a pelenkát lebontotta magáról és az ágy sarkában egy nagy pisi tócsa. Ezt már kakival is eljátszotta 2x.

Annyit tettem, hogy kivettem, megfürdettem, kapott új ágyneműt meg pelust, ruhát és alvás.

Most a pisinél viszont egy kicsit leszidtam, mert beitta az egész matrac meg minden, ki tudja mikor szárad meg. Meg azért ez nem akkora dolog, hogy nem fért volna bele abba a pelenkába. Nem értem miért csinálja ezt, és hogy tudnék okos lenni, van vmi ötlete vkinek?


2012. júl. 29. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én betenném a bilit a szobájába, ha már nem szeretné a pelusba intézni a dolgát, akkor rávezetném, hogy a bilibe lehet. Ha sikerül, akkor nagyon megdicsérném. Ki tud jönni az ágyból?
2012. júl. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezt elfelejtettem leírni, de fontos lehet tényleg.

A bilivel remekül eljátszik, ráül, mondja, hogy "pssss", de még egyetlen egyszer sem sikerült produkálni bele semmit. A másik az volt, hogy pelus nélkül volt, megfogta, bevitte a szobájába, nem akartam zaklatni, és nagyon drukkoltam neki. Erre azt látom, hogy bili letámasztva az ajtóhoz, kaki a szőnyegen :))). A mai eset után is kijöttünk, ráült a bilire, psss, és már ugrott is le róla. 5 mp-nél többet nem marad rajta. Ezekből gondoltam, hogy még ráérünk. Az ágyból sem tud kijönni, mert akkor meg vándorol és éjszaka félek, hogy vmi bajt csinál. Volt hogy már csak arra ébredtem fel, hogy ki tudja mióta randalírozott a nappaliban. Kicsit tanácstalan vagyok.

2012. júl. 29. 14:52
 3/4 anonim ***** válasza:
A bugyipelenkát próbáltátok már? Lehet, hogy azt nehezebben venné le. Kitartás, sajnos más ötletem nincs. :(
2012. júl. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az ágy védelme érdekében szerezz be egy gumilepedőt a gyógyszertárból. Ha nem bugyipelust használtok, akkor próbáld ki nála, hátha azt nem veszi le magáról. Szerintem ennél többet most nem tudsz tenni.

Az én kislányom nem is bilizett, hanem vettem a wc-re lépcsős szűkítőt. Annyira tetszett neki, hogy le is szokott a pelusról! :)

2012. júl. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!